продаж 1-к квартира Київ, Подільський, 105500 $

Україна / Київ

БЕЗ % для покупця. Квартира з правом власності. Свої податки і збори від оцінки оплачуємо.



Шукаєте однокімнатну з кабінетом чи однокімнатну з додатковою відокремленою спальною зоною для дитини чи гостей - записуйтесь на перегляд!



ЖК Варшавський 2, буд.14.1, 1к, Генерала Грекова, 4.

47,2/18/20.



ПЕРЕВАГА КВАРТИРИ

Комфортний 9-й поверх. Не кутова, буде зберігатись тепло взимку. Ремонт свіжий, ніхто не жив, якісний. Стіни фарбовані, не шпалери. Якісне оздоблення та техніка. Фасади меблів - італійська Saviola, технікa Beko, фурнітура Blum. Двері вхідні замінені Redford. Підлога кухні-вітальні, коридору та санвузла викладена плиткою. Влаштований підігрів підлоги (три окремі зони). В квартирі встановлено два кондиціонери провідного бренду - Cooper Hunter.



Спальня облаштована зручною гардеробною. Ліжко з якісним зручним матрацом + розкладний диван у вітальні. Окремий широкий простір за розсувною перегородкою з розкладним диваном та розетками. Це може бути додаткова спальня або відокремлений кабінет для комфортної роботи.



В будинку є мінус перший поверх з коморами, куди спускається ліфт.



ІНФРАСТРУКТУРА

Концепція ЖК "місто в місті". В пішій доступності - ТЦ Ретровіль з кінотеатром Multiplex, Sport Life, дитячим розважальним центром Papashon, боулінгом, станціями зарядок для електромобілів, АЗС. Активно будується метро. Запланована станція - 7 хвилин пішки.



БЕЗПЕКА

За загальною концепцією ЖК - охорона на першому поверсі підїзду. Камери у ліфтах, підїзді, на дитячий майданчик.

Сам майданчик - це закрита територія, доступ з електронним ключем.



Варшавський 2

Варшавський плюс

Діброва парк

Dibrova park

Сирецькі сади

ID: 83583
Генерала Грекова вул., 4;
площа: 47/20/18 м2;
поверх: 9/18
Дата: Четвер, 8 Травня 2025

Інші оголошення в категорії Нерухомість » Продаж 1-кімн. квартир: