Україна / Київ
Уявіть меблі, які не просто гарні на вигляд, а справжні гіганти міцності, що витримують роки інтенсивного використання. Ключ до цієї надійності – Полівініловий спирт (PVA) 17/99. Це не просто клейовий компонент, це молекулярний арматор, який проникає в найглибші шари деревини, утворюючи нерозривні зв'язки. Саме PVA 17/99 стає невидимим, але надійним каркасом, що збирає докупи ДСП, МДФ, фанеру та шпон, перетворюючи окремі деталі на єдине, монолітне творіння.
Цей сорт PVA – справжній майстер в'язкості та швидкості. Його середня ступінь полімеризації та високий ступінь гідролізу (99%) забезпечують миттєве зчеплення та швидке висихання, прискорюючи ваше виробництво до небувалих темпів. Він – ідеальний вибір для високопродуктивних ліній, де кожна секунда на рахунку. Відчуйте силу найвищої адгезії, яка гарантує, що з'єднання вашої меблі не просто витримає, а переможе час, зберігаючи свою ідеальну форму навіть під тиском. PVA 17/99 – це гарантія бездоганної якості, яка залишається невидимою для клієнта, але відчувається в кожному стисненні дверцят та кожному навантаженні полиці. Це той самий "спай", що перетворює добре виробництво на справжню промислову майстерню.
Технічні характеристики: Полівініловий спирт (PVA) 17/99 – це водорозчинний полімер білого кольору зі специфічним запахом. Має високий ступінь гідролізу (99%), що визначає його високу полярність та відмінну здатність до утворення міцних водонерозчинних плівок. Відмінно розчиняється у воді, утворюючи клейкі розчини з високою в'язкістю. Володіє винятковою здатністю до зчеплення з целюлозними матеріалами, такими як деревина, папір та тканина. Використовується для виробництва клеїв для деревини, фанери, паперу та текстилю.
Дата: Субота, 4 Жовтня 2025