Тепла підлога Valmi двожильний нагрівальний кабель

Украина / Киев

Тепла підлога Valmi cabel 20Вт/м - це тонкий нагрівальний двожильний екранований кабель фінського виробництва, що є найнадійнішим і найякіснішим рішенням на ринку Європи серед електричних теплих підлог. Нагрівальний кабель Valmi відрізняється бездоганною якістю, надійністю і безпекою в експлуатації. Призначений для установки під різні типи підлогових покриттів в тонкий шар плиткового клею або самовирівнювальної суміші, однак можлива установка і в стяжку. Вийняткові властивості універсального кабелю Valmi дозволяють застосовувати його не лише для обігріву приміщень, а й для захисту зовнішніх площ і доріжок від скупчення снігу і утворення шару криги.

Нагрівальний кабель Valmi cabel відповідає високим вимогам міжнародних стандартів і завдяки високому рівню якості і довговічності має25-річну гарантію, а експлуатаційний термін теплої підлоги із застосуванням нагрівального кабелю Valmi перевищує понад 50 років.

Підлоговий обігрів приміщень із застосуванням електричного нагрівального кабелю Valmi cabel - це найбільш ефективне рішення для організації основного або додаткового опалення будинку, де присутнє або відсутнє центральне опалення. Таке рішення забезпечить Вас багаторічним теплом, яке не вимагає періодичного сервісного обслуговування і додаткових фінансових витрат. Закладені виробником технічні параметри Valmi cabel забезпечують високу потужність тепловиділення, гнучкість кабелю, стійкість до фізичного впливу і перепадів напруги, що в свою чергу гарантує виняткову довговічність. Суцільне екранування нагрівального кабелю Valmi забезпечує надійний захист від електромагнітного випромінювання, а індивідуально розроблені компанією Valmi перехідна і кінцева муфти мають підвищену надійність і збільшений термін служби.

Нагрівальний кабель Valmi cabel стане одним з кращих рішень для організації комфортного підлогового обігріву. Нагрівальні кабелі Valmi перевірені часом і зарекомендували себе як найкращий товар за співвідношенням ціна/якість.

Конструкція нагрівального кабелю Valmi cabel

Нагрівальний кабель Valmi cabel являє собою двожильний резистивний кабель постійного опору діаметром всього 3,6 мм. Його питома потужність тепловиділення складає 20 Вт на погонний метр. Такі теплові показники нагрівального кабелю Valmi ідеально підходять для створення комфортної температури в приміщенні, при цьому можливо використовувати кабель як для основного обігріву, так і для додаткового нагріву приміщення. Гріючі жили нагрівального кабелю Valmi виконані з мідного-нікелевого сплаву, м'якої міді та ін., що за призначенням є електротехнічними - питомий опір у них більш стабільний, отже, у нагрівального кабелю Valmi стабільніша потужність, що виділяється. Ізоляція нагрівальних жил покрита високотемпературною тефлоновою ізоляцією FEP. Даний матеріал має такі переваги: ​​теплостійкість ізоляції становить +204°С, ізоляція має дуже високу електричну міцність і опір. В якості зовнішньої захисної оболонки використовується вогнетривкий PVC (полівінілхлорид) синього кольору з добавками самозатухаючих компонентів. По всій довжині нагрівального кабелю розміщений екран з алюмінієвої фольги з дренажною лудженою мідною жилою для заземлення, який нейтралізує електромагнітне поле і гарантує безпеку його використання. Дана технологія виробництва нагрівального кабелю застосовується вперше.

Переваги Valmi Cable

✓ Висока потужність тепловиділення 20Вт/м;

✓ Установка під широкий спектр підлогових покриттів;

✓ Товщина кабелю, що не перевищує 3,6 мм;

✓ Інноваційна високотемпературна ізоляція;

✓ Ідеальний для приміщень c високими температурними втратами;

✓ Гарантія 25 років.
web адрес: valmi.ua
Дата: Четверг, 13 Мая 2021

Владимир
Телефон:
380671302211
Написать автору

Другие объявления в категории Предметы быта » Стройматериалы:

Тэги :

тепла

тепла підлога

тепла нагрівальний

тепла кабель

тепла двожильний

тепла Valmi

тепла Valmi підлога

тепла Valmi нагрівальний

тепла Valmi кабель

тепла Valmi двожильний

підлога

підлога тепла

підлога нагрівальний

підлога кабель

підлога двожильний

підлога Valmi

підлога Valmi тепла

підлога Valmi нагрівальний

підлога Valmi кабель

підлога Valmi двожильний

нагрівальний

нагрівальний тепла

нагрівальний підлога

нагрівальний кабель

нагрівальний двожильний

нагрівальний Valmi

нагрівальний Valmi тепла

нагрівальний Valmi підлога

нагрівальний Valmi кабель

нагрівальний Valmi двожильний

кабель

кабель тепла

кабель підлога

кабель нагрівальний

кабель двожильний

кабель Valmi

кабель Valmi тепла

кабель Valmi підлога

кабель Valmi нагрівальний

кабель Valmi двожильний

двожильний

двожильний тепла

двожильний підлога

двожильний нагрівальний

двожильний кабель

двожильний Valmi

двожильний Valmi тепла

двожильний Valmi підлога

двожильний Valmi нагрівальний

двожильний Valmi кабель

Valmi

Valmi тепла

Valmi підлога

Valmi нагрівальний

Valmi кабель

Valmi двожильний