Продається професійний колл-центр

Україна / Київ

Продається колл-центр
В зв’язку з переїздом в іншу країну продається готовий працюючий бізнес в сфері телекомунікацій.
Компанія створена в 2015р. Має контракти виключно з реальними клієнтами. В компанії відсутні будь-які судові справи. До початку війни були клієнти не тільки з України, а і з Німеччини. Основний вид діяльності – обслуговування ліній підтримки різних сфер бізнесу. Був штат операторів. Є топові контракти з великими мобільними операторами по цей час на найдешевші ціни на дзвінки по Україні.

Куплене професійне ліцензійне ПО для колл-центрів – 20 одночасно працюючих ліцензій VoIPTime (без щомісячної оренди). Також найкраща на даний момент в Україні комплексна система телефонії SoftSwitch Yeti для потужного моніторингу з відмінною системою звітів і особистим кабінетом для клієнтів.

2 роки тому закінчили писати сайт з продуманою маркетинговою стратегією вже готовий до запуску реклами в гугл. Зараз сайт персоналізований та дані можна буде змінити під нового власника. Сайт написаний однією з найкращих маркетингових компаній в Україні Rocketmen agency.
Під час перших двох місяців війни офісне приміщення було частково зруйновано та вдалось вивести вцілілі речі. Є офісні меблі та офісне обладнання.
Серед меблів: офісний директорський гарнітур: масивний стіл, тумба, та офісна шафа 2 в 1 для одягу+для документів (в шафі 1 частина скла дверей тріснула від осколку); офісний стіл – 8шт; операторські столи з перестінками – на 4 робочих місця; тумба мала – 8 шт.; шафа для документів – 3шт; шафа металічна для особистих речей операторів на 12 шт – 1 шт.; стільці офісні та офісні крісла – точна кількість і стан невідомі; шафи для одягу – 3 шт., серверна стійка на 48 юнітів та комунікаційний настінний шкаф на 8 юнітів, бойлер, холодильник (є невеличка вмятина на дверях від вибуху), мікрохвильовка, чайники, туалетна тумба. Всі меблі на складі в розібраному стані, сфотографувати неможливо.

Обладнання:
- Прінтер – 2 шт (великий проф.Бфп лазерний кольовий + чорно-білий принтер з великою швидкістю друку)
- Сервер HP – 2 шт
- Роутер Fortigate 80Е – 2 шт
- Mini ПК HP ThinClient Т620 і Т520– 20 шт
- Монітори – 10 шт
- Switch Cisco 3750G – 2 шт.
- Миші – 20 шт
- Клавіатури – 20шт
- Телефони Cisco 6941 – 20шт
- Телефони – Grandstream – 4шт
- Офісні телефони Cisco 8961 – 5шт

В даний момент в компанії залишились клієнти з відправки голосових повідомлень.

Taкoж зaпpoвaджeнa cиcтeмa диcтaнційнoї poбoти. B кoмпaнію вклaдeнa дyшa. Toмy вce poзкaжeмo тa пopaдимo. Цінa кoмпaнії бeз oблaднaння тa мeблів - 7000$

Пoвнa цінa - 11000$
Дата: Неділя, 28 Квітня 2024

Інші оголошення в категорії Предмети роботи » Обладнання: