Продам JCB 531-70 2013р.в. 42 000 $.

Україна / Миколаїв

Продам навантажувач телескопічний JCB 531-70 AGRI 2013-го р.в. в ідеальному працюючому стані.Напрацювання 5700 мг В комплекті вила,ківш за додаткову оплату.Телескопічний навантажувач характеризується поліпшеними можливостями маневрування, і саме ця модель здатна оперувати вантажами на максимальному вильоті стріли 7,0м., переміщаючи їх на відстань до 14 м.
Кабіна оператора відрізняється великим внутрішнім простором і вдалим розташуванням основних елементів. Для зручності машиніста передбачені широкі вікна і велика площа скління. Як елементи управління робочим обладнанням виступають пульт, важелі і маніпулятор.
У стандартну збірку входить реверсивний вентилятор, який не дозволяє пилу потрапляти всередину кабіни, а також підлога з рифленнями, яка відводить воду у разі потрапляння її в кабіну (талий сніг і т. п.).
У стандартну комплектацію як робочий орган входять вила. Спочатку техніка конструювалась для роботи без перерв протягом довгого часу, тому вона обладнується зносостійкими деталями.Маса машини 6900 кг. Об'єм двигуна 4400 см.куб. максимальне навантаження, з яким здатна працювати техніка 3,1тн.
Дата: Вівторок, 30 Січня 2024

Інші оголошення в категорії Авто, мото » Спец-, сільгосптехніка: