Продам спирт Люкс 96.6% харчовий.

Україна / Київ

До продажу запропоновано якісний пшеничний харчовий спирт 96,6% класу "Люкс" з доставкою по всій Україні.
Продукція виготовлена із добірних зернових культур. Гарантована якість, постачання із заводу. Виробництво України. Спирт харчовий не має сторонніх запахів та осаду.
Вам пропонується замовити спирт оптом, ціна 88 грн. за літр. Етиловий спирт виготовлений в Україні та має найвищий ступінь очищення.
Зерновий спирт виготовляється з використанням якісного добірного зерна. При цьому під час виробництва проходить повний цикл контролю якості. Проходить багатоступінчасту систему очищення. Градус та долив точні.
Продаж спирту здійснюється в ПЕТ тарі 5 та 10 літрів. Доставка по всій території України. Доставка спирту оптом можлива будь-якими зручними кур'єрськими службами. Також за попередньою домовленістю можливе самовивезення (місто Київ).
Етанол призначений для виробництва горілки, слабких та міцних aлкoгольних напоїв: віскі, ромів, лікерів, наливок, коктейлів, настоянок, вин. Можливе його застосування як дезінфікуючий засіб.
При необхідності чистий спирт розлучається до потрібної концентрації водою. Клас спирту має високий рівень очищення. Його частіше використовують при виробництві преміальної горілки та інших міцних напоїв.
Тел.: (067) 304-27-54, (093) 126-09-51.
Дата: Понеділок, 22 Квітня 2024

Інші оголошення в категорії Предмети побуту » Продукти харчування: