Побутові кондиціонери Cooper&Hunter

Україна / Кременчуг

Пропонуємо Вам Кондиціонери Cooper&Hunter побутового призначення.
Наша команда ПРОПОНУЄ ПОВНИЙ НАБІР ПОСЛУГ – за Вашими параметрами запропонуємо найоптимальнішу модель кондиціонера, виконаємо БЕЗКОШТОВНУ доставку, виконаємо монтаж кондиціонера. Ми готові надати професійну консультацію та технічну підтримку.
Працюємо з фізичними та юридичними особами, зручні форми оплати.
Швидка доставка по м.Кременчук та Полтавській області, відправимо кондиціонери у будь-який регіон України.
Всі кондиціонери Cooper&Hunter мають сертифікати та підлягають гарантійному обслуговуванню в офіційному сервісному центрі.
Великий вибір побутових кондиціонерів Cooper&Hunter в нашому інтернет-магазині.
Настінні побутові кондиціонери.
Склад – зовнішній та внутрішній блоки, які з’єднанні поміж собою електричним кабелем та мідними трубами в яких циркулює фреон. Завдяки такій конструкції найбільш галаслива та громіздка частина кондиціонера, що містить компресор, винесена назовні. Настінний кондиціонер можна встановити у будь-якому невеликому приміщенні - офісі, квартирі, магазині. Їхня потужність (2 - 10 кВт) дозволяє охолоджувати приміщення від 15 до 100м2.
Мобільні побутові кондиціонери (підлогові кондиціонери, пересувні кондиціонери).
Мобільні кондиціонери - не вимагають монтажу. Для їх встановлення достатньо лише вивести гнучкий шланг, по якому з кондиціонера відводиться гаряче повітря, у кватирку або прочинене вікно.
Можемо запропонувати Вам кондиціонери, які мають такі основні функції, як фільтрування, охолодження, осушення повітря, обігрів, вентиляція, іонізація.
Кондиціонери Cooper&Hunter – це висока якість та надійність!
Web адреса: kfk.com.ua/
Дата: Неділя, 7 Липня 2024

Інші оголошення в категорії Предмети побуту » Електропобутові товари: