Завод віконних конструкцій Nobilex

Україна / Ужгород

Висока якість, європейські стандарти виробництва, команда професіоналів та мета рухатись вперед – ключ до успіху нашої компанії вже понад 13 років.
Вся команда Нобілекс щодня працює над тим, аби ваші замовлення були виготовлені якісно та швидко. Всі ланки виробництва, від автоматизованих процесів до пильного нагляду унікальних фахівців, злагоджено працюють, щоб ви отримали замовлення у найкоротші терміни. Ми турбуємось, аби вікна для вашого дому були довговічними та надійними, підкреслювали та доповнювали стиль вашого інтер‘єру.
Ми гарантуємо відмінний сервіс, найвищу якість та доступність для кожного. Все для вашого комфорту та безпеки. Бо ми створюємо не просто вікна - ми створюємо затишок для вашого дому.
Завод віконних конструкцій Nobilex працює на ринку України із 2007 року. Вже 13 років ми виробляємо і встановлюємо віконні та дверні конструкції з металопластику. Кожна конструкція виготовляється з урахуванням індивідуального запиту і виробляють його фахівці. Створюючи металопластикові конструкції, ми використовуємо виключно оригінальне комплектування від найкращих європейських
Web адреса: nobilex.com.ua/ua/

Інші оголошення в категорії Послуги » Вікна, двері, балкони: