Дім/Господарство Продаж/Оренда

Україна / Сторожинец

10 і Дві Десятих Сотки
#Будинокмрії
Дім, у Якому Добре Усім!
Я - Добротний, Надійний та Затишний Двохповерховий Будинок Номер 15 по Вул.Б.Хмельницького (у Самому Серці) Чудового Суперкомпактного Містечка Сторожинець (Чернівецької Області). У 1998Році Мене Побудували Для Великої Дружної Сім'ї.
Моя Загальна Площа 230.9Кв.м.(Житлова 96, 8Кв.м.)+37.60Кв.м.(Житлова 17, 80Кв.м.) на 0, 1021 га Приватизованої Землі.
Добротні Цегельні Стіни, Суперміцний Фундамент з Бетоного Моноліту (у Підвалі Можна Зробити Додатковий Вихід і це Вже Готове Бомбосховище). Кілька Років Тому Мені Встановили Новіський Гарний Дах (на Фото ще Старий). А ще Раніше Мені Поставили Якісні Металопласт.Вікна, Провели Газ, є Вода, Також є Ємності Для Запасу Води, є Гараж, Сарайчики, Підсобні Приміщення, Сигналізація, Частково Меблі.
Мене Будували "Для Себе та Дітей", Продумано, Надійно, Максимально Безпечним з Найвищою Сейсмостійкістю: Наприклад, я з Легкістю Витримаю Навіть 8-ми Бальний Землетрус і Збережу Життя Усіх Своїх Мешканців!
Зараз Уже Мало Хто Так Будує!
Обожнюю Радість, Сміх, Шустру Дітвору, Яка Гасає по Моїм Крутим Дубовим Сходам і Бренькає на Фортепіано.
Люблю Аромати Випічки, Смачної Кухні, Люблю Коли Уся Родина Збирається Разом Пообідати. Я Дуже Гостинний Дім, я Обожнюю Коли у Моїх Господарів Гості Частуються, Співають, Сміються і Радіють.
Так Склалося Життя, що Для Своєї Єдиної Хазяйки я Надто Великий, Тому Вона Мене Продає.
До Речі, у Мене у Дворі ще є:
- Два Будиночки(Обидва Потребують Ремонту, в Одному з Них Можуть Жити Ваші Гості, Оскільки Він як Двохкімнатна Квартира з Усіма Зручностями),
- Дерев'Яна Альтанка Влітку Оповита Виноградником і Ароматним Жасміном,
- Місце Для Квітів чи Ландшафтного Дизайну
- Город, де Щороку Вже Можна Збирати Урожай Вишень, Яблук, Сливок, Горіхів, Малини, Смородини і ще Багато Чого Посадити.
У Дворі є Справжня Чудова Затишна Капличка. В Ній Миттєво Зникає Будь-Яка Втома, Настає Мир у Душі та Розрада у Серці.
Для Щасливого Комфортного Життя у Мене є Все. Звичайно, я Мрію Про Оновлення, Про Сучасний Ремонт Але в Мені Щасливо Можна Жити Вже, Заходьте та Дивіться.
Я Повністю Готовий до Переоформлення і Вже Завтра Можу Стати Вашим.
Ціна 95Тис.у.о./Оренда -400/Місяць+Комунальні
Номер Телефону Моєї Хазяйки 0502400724-Олеся. Дзвоніть, Якщо я Вас Зацікавив і Вас не Смущає Кількість Всього що у Мене у Дворі.
_
#Storozhinetslife #Storozhinets #Сторожинець #Продаж #Сторожинець #Дім #Будинок #Дом #Купить #Куплю #Продам #Продаю #Storojinets #Storozhynetsgram #Livestorozhynets #Storozynetsigram
Кадастрові Номери
7324510100:04:001:0410 7324510100:04:001:0176

Телефон не вказаний
Написати автору

Інші оголошення в категорії Нерухомість » Будинки: