Двері Лілу Новий Стиль

Украина / Кривой Рог

#Двері #Лілу #Новий_Стиль
Лілу - модель міжкімнатних дверей колекції Мода.
У міжкімнатних дверей Лілу втілена ідея поєднання в рівній мірі дерев'яних і скляних елементів. Широкі прозорі прямокутники чергуються зі скляними смугами, яке можна зробити з матового або чорного скла. За рахунок такого варіанту скління проникає достатньо світла в приміщенні. При цьому конструкція збірної двері Лілу надійна і міцна. Значний вид дверного полотна передає відчуття захищеності і комфорту.
Екошпон - це плівка, виготовлена за технологією CPL (абревіатура «Continious Pressure Laminates», з англ. «Покриття під тривалим тиском»). Основна сировина для цього матеріалу - деревні волокна і синтетичне сполучна речовина. У виробництві використовують тільки екологічно чисті найдрібніші частинки дерева. В процесі вони піддаються ретельній забарвленням, перемішуються і склеюються. В результаті з-під двухленточние преса виходить тонка плівка з однорідним кольором, що імітує колір натурального дерева. Поверхня такого матеріалу має структурний hi-tech ефект, що максимально наближає його зовнішній вигляд до природного.
Телефонуйте до нас в Компанію "Тепло та Затишок у Вашому Домі" місто Кривий Ріг вже Зараз, і Ми з Радістю Відповімо на Всі Питання які Цікавлять Вас ☎ (098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich Viber/WhatsApp
Наш сайт: https://remont-kr.zakupka.com
Дата: Среда, 1 Декабря 2021

Сергій Васильович
Телефон:
098-013-90-49
Написать автору

Другие объявления в категории Услуги » Окна, двери, балконы: