Двері Женева Новий Стиль

Украина / Кривой Рог

#Двері #Женева #Новий_Стиль
Особливості та переваги дверей Женева
Двері Женева (Geneva) - ідеальне поєднання гладкого скла і схрещених перекладин дозволяє зіграти на контрасті матеріалів і форм. Строгий скляний прямокутник чітко виділяється на тлі грайливо скомбіновані зрізаних планок.
Неординарне поєднання з легкістю увіллється в такі типи дизайну: техно, конструктивізм і мінімалізм. Така комбінація створює в квартирі атмосферу руху, простору і свободи.
Розміри моделі Женева:
висота: 200 см
ширина: 60, 70, 80, 90 см
товщина 4 см
У моделі Женева (Geneva) використовується 2 варіанти скла:
скло сатин
чорне скло
Нові декори колекції Orni-X (Орні-Х):
x-беж
x-білий
x-мокко
x-сірий
x-хром
Конструктив збірних дверей
Збірні міжкімнатні двері складаються з Стоєв і фільонок, скріплених стяжними гвинтами на спеціальному обладнанні. Стоєв виконані з дерева разом з композитним наповнювачем (МДФ).
Особливості конструктиву дверей Орні-Х
Незвичайна конструкція дверних полотен Женева відразу привертає увагу неповторністю форм, складною комбінацією елементів і оригінальністю. Однотонні структурні декори з м'яким блиском шовку і скошені фільонки підкреслюють деталі, виділяючи переходи між скосами, а тіні і гра світла додають загадковості.
Телефонуйте до нас в Компанію "Тепло та Затишок у Вашому Домі" місто Кривий Ріг вже Зараз, і Ми з Радістю Відповімо на Всі Питання які Цікавлять Вас ☎ (098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich Viber/WhatsApp
Наш сайт: https://remont-kr.zakupka.com
Дата: Вторник, 26 Января 2021

Сергей Васильевич
Телефон:
098-013-90-49
Написать автору

Другие объявления в категории Услуги » Окна, двери, балконы: