Главная
Объявления
Товары
Мой аккаунт
Flash игры и ролики
Программы
Форум
Чат
Бесплатные объявления freeboard.com.ua - бесплатная доска объявлений
Недвижимость
Авто, мото
Предметы быта
Предметы работы
Работа
Личная жизнь
Сообщения
Семья, брак
Прошу помочь
Ищу тебя
Пропажи, находки
Знакомства
Подарю, обменяю
Разное
Досуг и отдых
Услуги
Объявления в городах:
Киев
Харьков
Днепропетровск
Донецк
Одесса
Запорожье
Кривой Рог
Луганск
Львов
Мариуполь
Николаев
Ялта
Показать все города

Акция!!! Неорон 24,18 до 30,06

< >

Украина / Киев

Акция!!! Неорон 24,18 до 30,06 - изображение 1

Препарат «НЕОРОН»Для лікування варроатозу та акарапідозу бджіл.

Призначення препарату: Препарат «Неорон» ― термічні акарицидні смужки для боротьби з варроатозом та акарапідозом бджіл.

Склад та форма випуску: Термічні картонні смужки, розміром 150 х 20 х 2,5 мм. Смужка препарату «Неорон» містить 0,300 г бромпропілату, калієву селітру, допоміжні речовини. Упаковка препарату «Неорон» містить 10 термічних смужок.

Дозування та спосіб використання: Обробку бджолосімей, вражених кліщем варроа Varroa destructor або трахейним бджолиним кліщем Acarapis woodi, препаратом «Неорон» проводять навесні, влітку та восени. Обробку препаратом «Неорон» слід проводити рано вранці або ввечері при температурі навколишнього повітря від +5°С до + 15°С. Термічні смужки препарату «Неорон» застосовують для обробки бджолосімей навесні, після їх обльоту, в літньо-осінній період ― після відкачування товарного меду та після виходу молодих бджіл з розплоду і формування гнізд на зимівлю. Безрозплідні виводки та пакети бджіл можна обробляти протягом усього бджільницького сезону. Для отримання найбільшого лікувального ефекту уражені кліщем бджолині сім'ї обробляють після видалення на них розплоду.

Препарат «Неорон» застосовується з розрахунку 1 термічна смужка на 1 бджолосімю з 10-12 соторамок. Перед початком обробки препаратом «Неорон» вулик герметизують, на дно вулика встановлюють сітчастий підрамник.

Способи використання:

1. Термічну смужку препарату «Неорон»встряхують, підпалюють, інтесивне полумя гасять і в тліючому вигляді смужку поміщають на металеву сітку підрамника або вводять смужку в вулик через нижній льоток, при цьому льоток закривається.

2. Термічну смужку препарату «Неорон» закріплюють на дріт довжиною 15-20 см та підпалюють, інтесивне полум'я гасять і в тліючому вигляді вводять у вулик зверху гнізда між крайніми соторамками, розширюючи простір між ними до 3-5 см.

Після повного згорання термічної смужки препарату «Неорон», вулик залишають герметично закритим додатково 30 хвилин. Залишки золи та термічної смужки, що залишились після обробки препаратом «Неорон», слід обов’язково видалити із вулика та утилізувати!

При сильній закліщованості бджолосім’ї допускається повторна обробка препаратом «Неорон». При цьому протягом наступної доби проводиться ретельний огляд стану бджіл на випадок їхньої переносимості препарату «Неорон», після чого, не раніше ніж через 1 добу проводиться повторна обробка препаратом «Неорон» з розрахунку 1 термічна смужка на 1 бджолосімю з 10-12 соторамок. Обробку бджолосімей, вражених кліщем варроа Varroa destructor або трахейним бджолиним кліщем Acarapis woodi, термічними смужками препарату «Неорон», закінчують за 15-20 днів до початку головного медозбору.

Застереження: Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом «Неорон», використовують в їжу на загальних підставах. Упаковку препарату «Неорон» слід відкривати на пасіці, безпосередньо перед його застосуванням.

Заходи безпеки: При роботі з препаратом «Неорон» слід дотримуватися основних вимог з правил техніки безпеки при роботі з хімічними препаратами та виконувати загальні правила пожежної безпеки. Всі роботи з термічними смужками препарату «Неорон» слід проводити використовуючи засоби індивідуального захисту: гумові рукавички, спецодяг та респіратор. Під час проведення обробки препаратом «Неорон» заборонено їсти, пити, палити тощо. Після закінчення роботи обличчя та руки слід вимити теплою водою з милом.

Умови зберігання: Препарат «Неорон» слід зберігати в герметично закритій тарі, в темному сухому прохолодному місці, окремо від харчових продуктів та агрохімікатів. Препарат «Неорон» слід зберігати в місцях недоступних для дітей та домашніх тварин при температурі від 0 ºС до 20 ºС.

Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення.

e-mail: Написать автору
Телефон: 0671286809, 0660309495, 0445257075
факс: 525-70-75
web адрес: zookiss.com.ua

Вернуться в категорию Личная жизнь -> Разное Сообщить другу об этом объявлении
 
Предыдущие объявления в категории "Разное":
Следующие объявления в категории "Разное":
 
   Тэги:

неорон

  

акция

  

3006

  

2418

  
 
   Удалить моё объявление

Главная | Объявления | Товары | Мой аккаунт | Flash игры и ролики | Программы | Поиск | Контакты | Отзывы | Правила размещения | Карта Сайта