Адвокат під час обшуку

Україна / Харків

Попередня консультація адвоката по телефону - безкоштовно
Адвокат під час обшуку
Згідно із законодавством Україна, обшук може проводитися лише на підставі рішення суду та із суворим дотриманням усіх прав та інтересів обвинуваченого, але на практиці не все так оптимістично, тому під час проведення обшуку необхідний захист кваліфікованого адвоката.
Заручіться підтримкою фахівців адвокатського об'єднання «Адвокати та медіатори України» та будьте впевнені, що всі Ваші права та інтереси будуть ретельно дотримані! Наші послуги – це активна та тактично правильна участь досвідченого адвоката при проведенні обшуку, тимчасового доступу та арешту майна;
складання заперечень та клопотання про тимчасовий доступ та арешт майна; результативне оскарження дій/бездіяльності, процесуальних рішень під час проведення обшуку, тимчасового доступу та арешту майна.
Контакти професійного адвоката – це можливість оперативного звернення за юридичною допомогою у ефективному вирішенні будь-яких несподіванок.
Записатися на консультацію, а також отримати інформацію щодо юридичних послуг, що надаються, Ви можете зателефонувавши нам. 
факс: (099) 225 94 55
Web адреса: www.ao-amu.com
Дата: Субота, 10 Лютого 2024

Інші оголошення в категорії Послуги » Юридичні: