Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 31/08/2023 21:17:04

yaroslav79
Member

У яких випадках треба звертатися до лікаря уролога?

Вітаю! Мене цікавить, що конкретно лікує врач-уролог? Чи це стосується тільки проблем з нирками та сечовим міхуром? Він лікує тільки чоловіків, чи жінок також? У яких випадках треба звертатися до лікаря уролога?

Неактивен

 

#2 31/08/2023 21:19:52

Мошка
Member

Re: У яких випадках треба звертатися до лікаря уролога?

Лікарь-уролог - це важливий фахівець, який допомагає зберегти і поліпшити здоров'я сечовивідних та статевих систем. Він лікує як чоловіків, так і жінок. Як що ви маєте проблеми із сечовивідною системою - треба завертится до лікаря уролога.

Неактивен

 

#3 31/08/2023 21:20:50

sergej
Member

Re: У яких випадках треба звертатися до лікаря уролога?

Важливо відзначити, що врач-уролог здійснює не лише лікування, але і профілактику захворювань сечовивідних шляхів і статевої системи. Він надає поради з гігієни, веде моніторинг стану пацієнтів після лікування та допомагає вирішувати проблеми зі здоров'ям, пов'язані з його спеціалізацією.

Неактивен

 

#4 31/08/2023 21:24:08

tanykaa
Member

Re: У яких випадках треба звертатися до лікаря уролога?

Доброго дня! Лікар уролог https://mdclinics.com.ua/ua/uslugi/andr … m-urologa/  - це спеціаліст, який займається діагностикою та лікуванням захворювань сечовивідних шляхів у чоловіків та жінок. Він розбирається не лише у проблемах нирок та сечового міхура, але і в розладах статевої системи.
Врач-уролог вивчає та лікує такі захворювання, як запальні захворювання нирок, сечового міхура, сечовивідних шляхів, а також розлади статевої функції. Він також проводить дослідження та консультації з питань репродуктивного здоров'я.

https://i.postimg.cc/vmP34XYm/29-03-2023-232312.jpg

Неактивен

 

#5 12/04/2024 02:00:45

sasha3
Member

Re: У яких випадках треба звертатися до лікаря уролога?

Привіт! Врачі-урологи зазвичай спеціалізуються на діагностиці та лікуванні захворювань, що стосуються сечовивідних шляхів та статевих органів у чоловіків і жінок. Вони можуть лікувати такі проблеми, як запалення сечового міхура, нирок, простати, а також різноманітні статеві захворювання. Я рекомендую звернутися на сайт . Там ви знайдете корисну інформацію про урологічні проблеми, послуги, які надаються урологами, а також можливість записатися на консультацію або процедуру.

Неактивен

 

#6 15/04/2024 11:46:20

Ennndehan
Member

Re: У яких випадках треба звертатися до лікаря уролога?

А ще ще можна знайти нормальних чоловічих лікарів?

Неактивен

 

#7 15/04/2024 11:48:52

bovobom
Member

Re: У яких випадках треба звертатися до лікаря уролога?

Хочу поділитися своєю історією про клініку Андроцентр та лікування простатиту у доктора Миколи Івановича Бойка. Він докладно проаналізував мої симптоми та здійснив всебічну діагностику. Розповів про причини та запропонував ефективні методи лікування. Лікар виявився дуже ввічливим і педантичним у своїй роботі. Зараз я відчуваю помітне поліпшення та щиро вдячний доктору Бойку за його допомогу.

Отредактированно bovobom (17/04/2024 17:04:01)

Неактивен

 

#8 22/04/2024 22:04:33

fial1771la
Member

Re: У яких випадках треба звертатися до лікаря уролога?

Думаю, що всі розуміють важливість регулярного обстеження стану свого здоров'я. Важливо саме регулярно відвідувати лікаря з метою профілактичного огляду, адже більшість серйозних захворювань, діагностованих на ранніх стадіях є повністю вилікованими. Що стосується лікаря уролога, якщо вам потрібна його консультація, тоді можу порекомендувати медичний центр https://medunion.com.ua/. Це сучасний медичний простір, де можна буде отримати консультацію вузького спеціаліста,в  тому числі й  уролога, здати необхідні аналізи, пройти обстеження та отримати лікування.

Отредактированно fial1771la (23/04/2024 09:07:43)

Неактивен

 

#9 29/04/2024 10:13:29

nadinka849
Member

Re: У яких випадках треба звертатися до лікаря уролога?

Якщо ви чоловік і вам за 40 років, тоді принаймні раз в рік варто пройти обстеження в уролога. Більшість хвороб не проявляють себе, тому своєчасне обстеження може зберегти вам життя.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений