Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 29/07/2020 13:23:41

Зошити

Доброго дня. Ніяк не можу знайти якусь одну компанію для подальшої співпраці, тому мені потрібна ваша консультація та допомога. Підкажіть, куди саме можна заглянути, щоб спочатку можна було продивитися каталог, а вже потім обрати зошити для покупки?

Неактивен

 

#2 29/07/2020 14:33:25

Re: Зошити

Я знайшла сайт компанії по відгукам в інтернеті і можу вам порадити уважно продивитися інформацію теоретичного плану, а вже потім – формувати своє замовлення і відправляти його на підтвердження менеджеру. Ось тут https://podillya.com.ua/ на сайті ви можете обрати одразу зошити, відправити їх у кошик, а вже потім указати форму оплати та доставки, яка вам найбільше подобається. Це вдала ідея, бо можна не входячи з дому вирішити усі питання організаційного плану з менежером, а вже потім почекати, поки замовлення буде доставлене до пункту призначення.

Отредактированно Строгая (29/07/2020 14:33:39)

Неактивен

 

#3 30/07/2020 11:59:02

Talaris
Member

Re: Зошити

Сейчас столько канцелярских магазинов. Можно там посмотреть.

Неактивен

 

#4 07/04/2024 22:37:14

OLIVIYA
Member

Re: Зошити

Колеги, вітаю! Підкажіть, де зошити з доставкою по Україні можна замовити?

Неактивен

 

#5 07/04/2024 22:51:10

Re: Зошити

Сьогодні замовляти зошити з доставкою по Україні через інтернет-магазин Germes можна. Тут зручний сервіс. Пропозицій багато. І усі дійсно якісні. Нещодавно зошити тут також купувала. За ціною вигідно виходить.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений