Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua
  • Главная
  •  » Флуд
  •  » Постійна втома - якого вітаміну не вистачає?

#1 13/11/2023 20:08:57

Постійна втома - якого вітаміну не вистачає?

З настанням осені постійно відчуваю втому. Підкажіть, якого вітаміну може не вистачати?

Неактивен

 

#2 14/11/2023 11:35:20

Re: Постійна втома - якого вітаміну не вистачає?

Одна з "класичних" ознак дефіциту вітамінів групи В — відчуття постійної втоми. Річ у тім, що через брак вітаміну В12 може розвинутися мегалобластна анемія — стан, за якого організм виробляє незрілі еритроцити, які не можуть переносити кисень по усьому тілу. Якого вітаміну може не вистачати, якщо постійно відчуваєте втому детально розказано в даній статті.

Неактивен

 

#3 14/11/2023 12:11:41

Evlampiya
Member

Re: Постійна втома - якого вітаміну не вистачає?

Якщо ви вже знаєте, що ваша втома є результатом недостатньої кількості вітамінів в організмі, настав час змінити свої звички в їжі та почати харчуватися правильно.

Неактивен

 

#4 21/11/2023 16:16:37

Irina Volnova
Member

Re: Постійна втома - якого вітаміну не вистачає?

Втома, занепад сил, погіршення настрою, сонливість... напевно, багато хто з нас стикався з таким станом організму. Щоб знову відновити енергію я приймаю вітаміни Супрадін https://www.supradyn.ua/uk/products/adu … ive-pills/

Неактивен

 

#5 04/01/2024 13:57:32

Re: Постійна втома - якого вітаміну не вистачає?

В мене от місяць таке саме відчуття, нічого не хочеться робити і сили геть зовсім покинули

Неактивен

 

#6 05/01/2024 12:02:55

Re: Постійна втома - якого вітаміну не вистачає?

Милана Лопатина :

В мене от місяць таке саме відчуття, нічого не хочеться робити і сили геть зовсім покинули

Вітамінів якихось вам точно не вистачає і тому організм так реагує на все. З власного досвіду я би вам радила препарат ашвагандха купити . Натуральний продукт, гарно впливає на нервову систему, знімає стрес та додає сил. Десь за тиждень часу після початку прийому ви точно відчуєте покращення

Неактивен

 

#7 10/03/2024 14:34:53

Nairutel
Member

Re: Постійна втома - якого вітаміну не вистачає?

Вітаміну Д скоріше за все!

Неактивен

 

#8 11/03/2024 16:27:01

Gaerlok
Member

Re: Постійна втома - якого вітаміну не вистачає?

Може заліза не вистачає в організмі? То дуже серйозна проблема насправді, тому що залізо нашому організму дуже потрібне. Почитайте https://www.elevit.com.ua/uk/planning/nutrition/ , що радять вагітним жінкам, бо я от буду батьком скоро, то трохи досліджую цю тему. При недостачі заліза можуть бути дуже страшні патології.

Неактивен

 

#9 12/03/2024 20:57:39

женя33
Member

Re: Постійна втома - якого вітаміну не вистачає?

Я тоже сталкивался с этой проблемой. Продукция NEUROGAN очень мне помогла. Регулярное ее употребление помогло мне снять стресс, улучшить качество сна и, как следствие, уменьшить усталость. Могу сказать, что это было настоящим спасением для моего энергетического уровня и общего самочувствия.

Неактивен

 
  • Главная
  •  » Флуд
  •  » Постійна втома - якого вітаміну не вистачає?

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений