Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 13/02/2024 12:44:32

Braycen
Member

МРТ голови

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, де у Львові можна якісно зробити МРТ голови?


"The only thing necessary for evil to triumph is for good men to do nothing." - Edmund Burke

Неактивен

 

#2 15/02/2024 12:52:51

4e5ter
Member

Re: МРТ голови

Вітаю! Раджу звернутися до медичного центру МРТ-експерт на Навроцького 23. Вони мають власний приватний томограф Siemens останнього покоління. Лікарі дуже досвідчені у проведенні МРТ головного мозку та судин. Я робив у них таке обстеження - швидко, зручно, без черг. Отримав детальні знімки найвищої якості. Є можливість онлайн запису. Атмосфера приємна, чисто. Ціни адекватні. Тому, якщо потрібне якісне МРТ голови - Навроцького 23!

Неактивен

 

#3 26/02/2024 15:58:19

Гомель
Member

Re: МРТ голови

А де краще мені зробити МРТ в Одесі?

Неактивен

 

#4 26/02/2024 16:07:38

Re: МРТ голови

Гомель :

А де краще мені зробити МРТ в Одесі?

Я обрала в Одесі Магні Тайм центр діагностики у Приморському районі https://magnetime.com.ua/ . Цей центр відомий своєю сучасною технікою, досвідченим персоналом і високою якістю послуг. Вони надають широкий спектр послуг і забезпечують зручний графік прийому. Крім того, отримані результати точні та швидкі, що є важливим аспектом при діагностиці. Я впевнена, що обираючи Магні Тайм, я отримаю найкращу турботу за ​​здоров'ям.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений