Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 10/09/2019 15:22:37

Брат
Member

Що робити?

Підкажіть, прошу, що робити! З жінкою вже рік в шлюбі і не можемо завагітніти. Здавала аналізи, які нічого толком не сказали. Однак, лікар висловив свої побоювання щодо мого безпліддя (чи як то правильно називається). Що потрібно зробити щоб дізнатися чи справді діло в мені? Як лікуватися?

Неактивен

 

#2 11/09/2019 16:51:53

Mila
Member

Re: Що робити?

А ви завітайте в клініку, що у Львові. В спектрі їх послуг є послуга під назвою спермограма https://alternatyva.clinic/spermograma/ . Вона має допомогти зрозуміти в чому суть проблеми і визначити фертильність чоловіка. Однак, звертаю вашу увагу, що до цієї процедури потріююно підготуватися. Що не можна та не можна робити теж написано з посиланням зверху.

Неактивен

 

#3 11/09/2019 16:54:28

Charm909
Member

Re: Що робити?

Я слышала об этой клинике и только положительные отзывы. Хорошо что мне не нужно пользоваться их услугами!

Неактивен

 

#4 12/09/2019 15:33:18

Re: Що робити?

Как раз искала такую клинику, которая бы помогла мне забеременеть. Мы с мужем уже давно хотим ребенка и вот, но никак не могли найти хорошего гинеколога. Спасибо вам, мы его нашли в этой клинике!

Неактивен

 

#5 15/02/2020 16:04:36

Танюша
Member

Re: Що робити?

Брат :

Підкажіть, прошу, що робити! З жінкою вже рік в шлюбі і не можемо завагітніти. Здавала аналізи, які нічого толком не сказали. Однак, лікар висловив свої побоювання щодо мого безпліддя (чи як то правильно називається). Що потрібно зробити щоб дізнатися чи справді діло в мені? Як лікуватися?

Вам нужно сдать спермограмму после результатов будет понятно что к чему. Вот как раз в таких случаях рекомендуют крионсервацию биоматериалов https://ovosaving.ru/ чтобы потом при любых раскладах можно было сделать ЭКО.

Неактивен

 

#6 15/02/2020 16:07:20

Илона
Member

Re: Що робити?

Статистика показывает https://demografia-besplodie-v-mire.ru/ что бесплодие увеличивается во всем мире, все больше и больше молодых пар сталкиваются с этой проблемой. И чем раньше оно будет выявлено тем больше шансов на выздоровление.

Неактивен

 

#7 24/02/2020 16:41:33

kifima
Member

Re: Що робити?

Больше энергии нужно.

Неактивен

 

#8 13/01/2024 19:05:37

Re: Що робити?

да сходите в больницу к врачу и уже он вам расскажет что делать и как лечится. а то так вы можете сделать только хуже своему здоровью.

Неактивен

 

#9 13/01/2024 19:07:31

Varia
Member

Re: Що робити?

ну так идите проходите обследование и уже потом будете знать в ком дело. и принимайте сразу лечение без этого просто никак нельзя.

Неактивен

 

#10 13/01/2024 19:24:37

Re: Що робити?

Так звичайно, щоб все точно знати, що у вас безпліддя потрібно спочатку здати всі необхідні аналізи, а вже потім приймати якісь дії. І я вам раджу звернеться в спеціальну клініку матері і там вам все зроблять. Я у них коли то лікувалася. І вони мені допомогли знайти щастя. Там досвідчені, ввічливі доктора і знають як і що потрібно робити.


Рада всем

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений