Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 04/11/2023 10:52:51

jord
Member

Насіння конопель

Які існують надійні джерела для придбання насіння коноплі для власного вирощування, і як вибрати найякісніші сорти, щоб отримати високоякісний урожай? Ви колись вирощували для себе? Дайте кілька порад щодо цього?

Неактивен

 

#2 04/11/2023 10:54:27

yaroslav79
Member

Re: Насіння конопель

Я думаю, що ніхто не здасть своїх місць, де купує дійсно класне насіння конопель, але скажу так, що через інтернет-надійний спосіб, але попередньо варто вивчити відгуки магазинів, щоб обрати саме той, де робити замовлення.

Неактивен

 

#3 04/11/2023 10:58:05

Re: Насіння конопель

Просто купити насіння недостатньо, тут важливий саме підхід до вирощування конопель, дійсно багато різних нюансів, які варто врахувати. Я зазвичай насіння купую у знайомих, як на мене, це найкращий варіант.

Неактивен

 

#4 04/11/2023 11:02:32

Ксюша656
Member

Re: Насіння конопель

Сама вже декілька років вирощую коноплі, і хочу поділитися з вами своїм досвідом. Насіння від Smartshop https://smartshop-smartshop.ua/ua/ дійсно вражають своєю якістю. Я спробувала кілька їхніх сортів, і всі вони видали відмінний результат. Один із моїх улюблених сортів - Auto Ak 47 feminised, який має відмінний смак і сильний ефект. Я купувала оптом ці насіння на сайті Smartshop, і їхній сервіс дійсно крутий, швидка доставка, нормальні ціни. Рекомендую спробувати цей сорт, впевнена, що будете приємно здивовані. Удачі вам у вирощуванні!

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений