Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 03/02/2023 23:18:18

Ess
Member

Житло у Полтаві

Мене цікавить житло у Полтаві, а саме які квартири на вашу думку доцільно купувати зараз, нові чи вторинного ринку? Ось не знаю, яке житло для родини обрати.

Неактивен

 

#2 03/02/2023 23:34:02

Erratum
Member

Re: Житло у Полтаві

Все ж таки нове житло, це набагато краще, аніж старе, тому що всі комунікації нові та зроблені з урахуванням потреб сьогодення. Я знаю, що забудовники Полтава пропонують різні вигідні позиції нерухомості, з новим плануванням та економічними комунікаціями.

Неактивен

 

#3 08/02/2023 14:50:23

Re: Житло у Полтаві

Ми так самом плануємо купувати житло. Але у Київській області. Найбільше схиляємось до Борисполя

Неактивен

 

#4 09/02/2023 12:19:12

Re: Житло у Полтаві

Милана Лопатина :

Ми так самом плануємо купувати житло. Але у Київській області. Найбільше схиляємось до Борисполя

Я уверен, что у вас вообще не возникнет проблем с тем, чтоб купить готовую квартиру Киевская область https://www.palaris.town/ru/planirovki/ в этом плане прекрасные варианты предлагает своим жителям и есть из чего выбирать! Если рассматривать Борисполь конкретно, то там сейчас коттеджный городок Паларис строиться активно. Цена за квадратный метр жилья недорогая. Так что обратите на этот вариант своё внимание обязательно!

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений