Вы не зашли.
Вітання. Планую поїздку з Познані до Рівного автобусом. Хто вже їздив, які враження від перевізників? Яка ситуація на польсько-українському кордоні для автобусів зараз? Чи варто міняти гроші на гривні заздалегідь чи можна розрахуватися карткою в дорозі?
Неактивен
У дорозі майже скрізь можна розрахуватися карткою або телефоном, тому готівка потрібна мінімально, хіба на дрібні витрати. На кордоні черги непередбачувані, буває швидко, буває довго. Щодо вибору автобуса - я купую квитки через сайт Контрабас, там завжди перевірена інформація. Радила б зайти на сторінку contrabus.ua/pl/poznan-rivne і вибрати рейс звідти. Автобуси ходять великі, комфортабельні, місця для ніг зазвичай вистачає. Водії ввічливі, зупиняються на нормальних заправках, де можна перекусити. Мені сервіс подобається за просту купівлю.
Неактивен