Вы не зашли.
Ніколи не думала, що мене потягне на чоловічі аромати. Але nasomatto black afgano змінив усе. Побачила його в знайомого, спочатку навіть не знала, що це — просто не могла відірватись від запаху. Він пахнув не парфумом, а настроєм. Важко пояснити. Як стара бібліотека, дим від кальяну, нічне місто. Дуже кінематографічно.
Вирішила дізнатися, що це. Він скинув мені посилання — https://parfumclub.com.ua/nasomatto-black-afgano/ — і я одразу замовила собі маленький об’єм. Навіть не соромлячись того, що це чоловіча парфумерія. Коли аромат прийшов — це було кохання. Я носила його на шарфі, на зап’ясті, навіть пробувала змішувати з іншими парфумами.
Це аромат не гендеру, а сили. Він підходить тим, хто не боїться бути глибоким, дивним, трохи темним. Якщо вам хочеться справжніх емоцій, а не просто "приємного запаху" — Black Afgano вартий кожної краплі.
Неактивен