Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 02/04/2024 23:21:56

Kisa
Member

Треба перевезти лежачу хвору

Доброго вечора. Може, хтось мені порадить тут. Таке питання. Мені треба привезти бабусю із села до нас у місто. Ми могли б її й на машині забрати, але проблему у тому, що так не вийде, бо вона лежача хвора. Порадьте, де можна знайти машину щось на кшвалт швидкої допомоги?

Неактивен

 

#2 02/04/2024 23:25:19

sergej
Member

Re: Треба перевезти лежачу хвору

Так, є такі служби, які займаються перевозкою хворих.  Я якось бачив, як привозили дівчину хвору. Вона так спритно її погрузили у машину. Якщо вам ще треба, можу спитати. Я потім тут відпишусь.

Неактивен

 

#3 02/04/2024 23:27:55

tanykaa
Member

Re: Треба перевезти лежачу хвору

Можна спитати у медиків, вони з цим більше стикаються. Може хтось щось й порадить. Бо це справді проблема - як перевезти лежачого хворого.
Чи може десь швидку допомогу можна знайти...

Неактивен

 

#4 02/04/2024 23:38:43

Мошка
Member

Re: Треба перевезти лежачу хвору

Kisa :

Доброго вечора. Може, хтось мені порадить тут. Таке питання. Мені треба привезти бабусю із села до нас у місто. Ми могли б її й на машині забрати, але проблему у тому, що так не вийде, бо вона лежача хвора. Порадьте, де можна знайти машину щось на кшвалт швидкої допомоги?

Доброго вечора. Я вас розумію. Бо сама з таким стикалася, коли мені треба було перевезти з лікарні батька. У лікарню його забрали на швидкій, а з лікарні додому - сказали, що "ми не таксі".
Бобре, що мені добрі люди порадили звернутися до компанії, яка займається саме перевозкою хворих. У них є спеціально обладнана машина типу швидкої допомоги, ноші для переноски хворого, у машині є медичне обладнання, також можна домовитися, щоб з вами їхав лікар.
До речі, можете подивитися на сайті ціни на послуги компанії Med103   - там усе розписано. Також там є контакти для зв'язку.
А вам бажаю насамперед здоров'я та терпіння.

https://i.postimg.cc/BQ8pbfxV/01-04-2024-223231.jpg

Отредактированно Мошка (02/04/2024 23:39:38)

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений