Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 23/11/2023 22:58:38

Presto
Member

Без страховки на авто

Привіт big_smile Тут така справа, закінчилася страховка на авто, а потрібно в місто до лікаря, чи варто ризикувати?

Неактивен

 

#2 26/11/2023 23:55:37

Korwor
Member

Re: Без страховки на авто

Presto :

Привіт big_smile Тут така справа, закінчилася страховка на авто, а потрібно в місто до лікаря, чи варто ризикувати?

Привіт! О, це досить загальна ситуація, з якою багато хто стикається. Якщо тобі дуже треба вирушити до лікаря, то, звісно, можеш ризикувати. Але, на жаль, без страховки це як гуляти по краю вулиці без роздуму – трошки небезпечно. Я не юрист, але може, краще перевірити деталі на офіційних ресурсах. Тут є стаття: "Скільки днів можна їздити без страховки після закінчення терміну її дії" можливо, вона допоможе розібратися, скільки днів можна їздити без страховки після закінчення терміну її дії. Можливо, варто врахувати всі "якщо" і "але" перед тим, як прийняти рішення. Безпеки на дорозі та здоров'я вам обом!

Неактивен

 

#3 18/12/2023 00:39:43

Ironstell
Member

Re: Без страховки на авто

Так а в чем проблема быстренько оформить?) Щас это онлайн можно сделать за пару минут.
Я вот обращался в компанию Инго за туристической страховкой https://ingo.kiev.ua/turisticheskoe-str … i-vyezde-z
Там же можно и ОСАГО выгодно сделать)

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений