Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 30/08/2023 17:29:50

Korwor
Member

Туристичне страхування

Де знайти найкращі умови для онлайн оформлення туристичної страховки та як краще порівняти ціни? 🌍💼

Неактивен

 

#2 30/08/2023 23:37:47

Presto
Member

Re: Туристичне страхування

О, а ти вже думав про страхування для своєї наступної подорожі? Я вже давно використовую hotline.finance для цього. Це зручно та надійно. Там можна легко порівняти ціни та знайти найкращі умови. Ще й обираючи через них, отримуєш непогані знижки. Так що рекомендую спробувати! 🌍💼

Неактивен

 

#3 03/05/2024 13:39:51

LiliKeyn
Member

Re: Туристичне страхування

За кордоном лікування не дешеве.
Так що, якщо вирушаєте кудись на відпочинок - робіть страховку. У разі чого вона може дуже добре заощадити грошей.
Одному другу, три роки тому, у Польщі, лікування від ковіда коштувало 2500 євро. А чому? Бо не було страховки! Хоча я йому радила оформляти її в https://greentravel.ua/ не послухався.

Неактивен

 

#4 05/05/2024 09:25:11

jord
Member

Re: Туристичне страхування

Мені потрібен перевірений страховий брокер, як обрати?

Неактивен

 

#5 05/05/2024 09:39:34

Re: Туристичне страхування

Як власнику компанії, я завжди переймався питаннями страхування. Коли я дізнався про існування страхового брокера, це змінило моє уявлення про страхування. Ця компанія стала для мене надійним партнером, якому можна довірити мої страхові потреби. Їхні професійні знання і особистий підхід до кожного клієнта роблять їх неперевершеними у своїй галузі.  Якщо вас цікавить страховий брокер звертайтеся сюди.
Як результат, моя компанія та мої працівники зараз застраховані на всі 100%, і я можу спокійно себе відчувати, знаючи, що вони захищені.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений