Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 20/07/2023 20:57:10

klark
Member

Аудіокниги

Привіт усім, друзі, скажіть, які аудіокниги ви зараз слухаєте? Що ви можете порекомендувати з книг у жанрі фантастики? На мене просто скоро чекає тривала поїздка на машині, і я хочу підібрати для цієї подорожі якісь цікаві книжки. І ще порекомендуйте, будь ласка, якісь зручні платформи для прослуховування книжок.

Неактивен

 

#2 20/07/2023 21:05:14

sashok
Member

Re: Аудіокниги

Я рідко слухаю книжки онлайн, бо більше люблю читати, а не слухати. І зараз я читаю книжку "Дюна" Френка Герберта, дуже захоплива і сенсаційна фантастична книжка, раджу до прочитання.

Неактивен

 

#3 20/07/2023 21:11:58

Re: Аудіокниги

Серйозно? А мені, навпаки, подобається більше слухати книжки, ніж читати, бо інформація таким чином засвоюється краще і швидше, ніж під час читання. І зараз я почав слухати книжку під назвою "Пікнік на узбіччі". Поки що сказати нічого не можу, але за описом книжка обіцяє бути цікавою.

Отредактированно Виталий Костырев (20/07/2023 21:14:26)

Неактивен

 

#4 20/07/2023 21:19:28

Alisiya
Member

Re: Аудіокниги

Теж віддаю перевагу здебільшого слухати аудіокниги, оскільки більшу частину часу проводжу за кермом і читати мені, на жаль, ніколи, хоча в школі дуже любила це заняття. Зараз почала слухати книжку про кохання, але вона не з жанру фантастики, тому радити не буду. А от сайтом, де я зазвичай слухаю аудіокниги онлайн поділюся https://audiobook-mp3.com/.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений