Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua
  • Главная
  •  » Флуд
  •  » Вы заказывали велосипед в веломагазине Velotrade?

#1 05/01/2024 17:43:01

dimasta
Member

Вы заказывали велосипед в веломагазине Velotrade?

Вы заказывали велосипед в веломагазине Velotrade? Хороший сервис там?

Неактивен

 

#2 06/01/2024 13:39:33

Killers
Member

Re: Вы заказывали велосипед в веломагазине Velotrade?

Привет. Веломагазин Velotrade гордится своим обширным ассортиментом, который удовлетворяет потребности как профессионалов, так и начинающих велосипедистов. Здесь вы найдете не только топовые модели велосипедов, оборудование и аксессуары, но и дружелюбных консультантов, готовых поделиться своим опытом и помочь сделать правильный выбор. На сайте есть большой каталог, так что посети его и там все посмотри

Неактивен

 

#3 10/02/2024 09:11:22

Re: Вы заказывали велосипед в веломагазине Velotrade?

Я так само зараз для себе хочу підібрати якісний електровелосипед

Неактивен

 

#4 12/04/2024 10:36:36

Re: Вы заказывали велосипед в веломагазине Velotrade?

Костя Смирнов :

Я так само зараз для себе хочу підібрати якісний електровелосипед

А в мене чоловік вирішив свій звичайний велосипед переробити на електровелосипед. Йому тільки потрібно придбати для цього повноцінний електронабір. Пошуками такого і займається зараз в Києві

Неактивен

 

#5 16/04/2024 08:21:18

Re: Вы заказывали велосипед в веломагазине Velotrade?

Журавленко Евгения :

Костя Смирнов :

Я так само зараз для себе хочу підібрати якісний електровелосипед

А в мене чоловік вирішив свій звичайний велосипед переробити на електровелосипед. Йому тільки потрібно придбати для цього повноцінний електронабір. Пошуками такого і займається зараз в Києві

Я знаю, які саме електронабори ви зараз маєте на увазі. В мене тато такий купував для свого звичайного велосипеда. Ось де брав https://power-bike.com.ua/product-categ … tronabory/ в Києві. Вони є різні за технічними показниками, тому варто такий набір обирати уважно і не поспішати. Монтаж проходить без проблем і звичайний велосипед швидко перетворюється на електробайк.

Неактивен

 
  • Главная
  •  » Флуд
  •  » Вы заказывали велосипед в веломагазине Velotrade?

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений