Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 21/11/2023 22:13:01

Автосервис

Автосервис vag-master это СТО с хорошим обслуживанием и опытными мастерами, а так же присутствует качественное оборудование. Если у вас появилась проблема двигателем тогда советую не тянуть время, а обратиться к ним и сделать капремонт двигателя и устранить проблему. Я сам не однократно здесь обслуживаю свое авто и могу сказать что качество соответствует работе и цене !

Неактивен

 

#2 12/12/2023 23:03:20

AlexK
Member

Re: Автосервис

А ремонт турбін у Чернівцях їм можна довірити?

Неактивен

 

#3 12/12/2023 23:51:57

MillerM
Member

Re: Автосервис

Так, ремонт турбін в Чернівцях абсолютно можна довірити компанії "ТурбоСТО". Їхні майстри професіонально відновлюють турбокомпресори легкових та вантажних автомобілів, використовуючи сучасне обладнання. Забезпечують якісний ремонт за короткий термін, виконуючи різні види робіт, включаючи стандартний, капітальний ремонт, заміну картриджа та відновлення сервоприводів. Гарантують 3-річну гарантію на надані послуги. Рекомендують також дотримуватися правил експлуатації для подовження терміну служби турбіни.

Неактивен

 

#4 27/03/2024 18:43:38

Re: Автосервис

Мене цікавить зараз діагностика електромобілів, куди краще звернутися у Києві?

Неактивен

 

#5 27/03/2024 18:45:23

Павел89
Member

Re: Автосервис

Після декількох років експлуатації електромобіля, я вирішив звернутися до VOLTauto Service для обслуговування. Враження від роботи фахівців лише позитивні. Швидка діагностика, професійний підхід до проблеми та якісний ремонт - все це зробило мене задоволеним клієнтом. Якщо вас цікавить діагностика електромобілів https://voltauto-service.com.ua/ раджу звертатися сюди   у разі будь-яких технічних питань з електромобілем.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений