Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 22/09/2023 15:13:52

Вика
Member

Нові рецепти

Де ви зазвичай дивитесь нові рецепти, може блоги які є, чи книжки?

Неактивен

 

#2 27/09/2023 14:42:29

robinstain
Member

Re: Нові рецепти

Я підглядаю рецепти в улюбленому ресторані https://artofrest.com.ua/. Або бо складу з меню, або питаю у офіціантів і потім стараюсь зробити вдома)

Неактивен

 

#3 28/09/2023 16:33:55

Fila
New member

Re: Нові рецепти

AgroMisto: ваш провідник у світі аграрних рішень. Ознайомтеся з нашими ресурсами для сільськогосподарського сектору, дізнайтеся про нові технології та рекомендації для сільського господарства. https://agromisto.com.ua/

Неактивен

 

#4 09/10/2023 15:16:24

Вика
Member

Re: Нові рецепти

Взагалі не те

Неактивен

 

#5 09/10/2023 15:17:17

Macha
Member

Re: Нові рецепти

Зазвичай я шукаю нові рецепти на сайті FoodLez. Цей сайт має велику базу рецептів із різних кухонь і страв, що завжди дозволяє мені знайти щось цікаве та смачне.  Це дуже хороший ресурс для людей, яких цікавить кулінарія  Я також звертаю увагу до книжок відомих кулінарних майстрів, які надихають мене на нові ідеї. Але FoodLez завжди залишається моїм основним джерелом, де я знаходжу інструкції та інгредієнти для створення смачних страв. Це дійсно надійний та корисний ресурс для гурманів і кулінарних ентузіастів.

Неактивен

 

#6 27/10/2023 07:42:33

kristinna2703
Member

Re: Нові рецепти

Дивлюся в Ютубі рецепти Джеймі Олівера, Гордона Рамзі та багатьох інших, дуже зручно)

Неактивен

 

#7 29/10/2023 18:22:56

nadinka849
Member

Re: Нові рецепти

Якщо чесно, то мені також потірбно уже піддивлятись якісь смачні рецепти, а то готувати кожен день щось нове дуже складно.

Неактивен

 

#8 30/10/2023 16:32:17

fial1771la
Member

Re: Нові рецепти

Багато цікавих та нових рецептів можна знайти на сайті торгової марки TORCH. Всі рецепти які знайдете детальні та розписані покроково, тому готувати за ними дуже просто. Також, до рецептів є детальні фото готових страв та фото на різних етапах готування.

Неактивен

 

#9 02/11/2023 21:36:28

Nika21
Member

Re: Нові рецепти

Если вы всегда ищете новые рецепты для вкусных блюд, позвольте мне поделиться великолепной кулинарной находкой. Одним из ключевых инструментов в моей кухне стала встроенная микроволновка Whirlpool, которая открывает безграничные возможности для экспериментов в готовке.
Эта печь объединяет удобство и качество, позволяя быстро и легко приготовить блюда. С ее помощью можно экспериментировать с разными рецептами, включая приготовление вкусных закусок, десертов и многое другое. Тайна в микроволновом обогреве, помогающая сохранить вкус и полезные свойства продуктов.

https://content2.rozetka.com.ua/goods/images/big_tile/351054504.jpg

Неактивен

 

#10 03/11/2023 16:54:14

krischernenko
Member

Re: Нові рецепти

На пошук нових рецептів мені зазвичай допомагають кілька джерел:

1. Інтернет: Великий світ інтернету має безліч кулінарних веб-сайтів, блогів та форумів, де люди діляться своїми рецептами та кулінарними враженнями.

2. Соціальні мережі: Платформи, такі як Instagram, Pinterest та YouTube, мають багато кулінарних аккаунтів та каналів, де шеф-кухарі та ентузіасти готування діляться рецептами та фото страв.

3. Кулінарні книги: Кулінарні книги відомих авторів та шеф-кухарів завжди є важливим джерелом нових ідей.

4. Телебачення: Кулінарні шоу та програми, такі як "МастерШеф", також можуть надихати на нові рецепти.

5. Рекомендації від друзів і сім'ї: Запитайте ваших близьких про їх улюблені рецепти та кулінарні рекомендації.

Незалежно від джерела, важливо експериментувати та насолоджуватися процесом готування нових страв.

Неактивен

 

#11 04/11/2023 23:28:30

Sovin
Member

Re: Нові рецепти

Використовую найрізноманітніші ресурси, від ютюбу до звичайних сайтів з рецептами.

Неактивен

 

#12 05/11/2023 14:39:31

Hoyse
Member

Re: Нові рецепти

Дуже часто готую за рецептами, які мені рекомендували знайомі.

Неактивен

 

#13 12/02/2024 12:45:45

Braycen
Member

Re: Нові рецепти

Добрий день! Я не їм м'ясо та рибу, тому шукаю сайт з цікавими рецептами саме вегетаріанських страв. Хтось може порадити щось хороше?


"The only thing necessary for evil to triumph is for good men to do nothing." - Edmund Burke

Неактивен

 

#14 12/02/2024 12:50:06

dafini
New member

Re: Нові рецепти

Можу порекомендувати чудовий сайт - https://foodcourt.com.ua/vegeterianske/. Там величезна кількість рецептів різноманітних вегетаріанських страв - з овочів, грибів, круп, бобових. Все детально описано, перевірено кулінарами. Багато цікавих ідей та порад для приготування смачних страв без м'яса та риби. Варто скористатися!


"Все мы лежим в сточной канаве, но некоторые из нас смотрят на звезды" - Оскар Уайльд

Неактивен

 

#15 24/02/2024 11:46:31

Re: Нові рецепти

Сейчас действительно настолько много новых рецептов, что не успеваешь все попробовать. Лично я очень люблю выпечку и всё, что с ней связано, могу посоветовать всем тыквенный хлеб купить в магазине hlebushek. Уверен такой вкуснотищи вы еще не пробовали, изысканный аромат, сытный, мягкий и всегда свежий, мне он ну очень нравится.

Неактивен

 

#16 06/03/2024 11:59:40

Re: Нові рецепти

Я так само обожнюю колекціонувати різноманітні цікаві нові рецепти

Неактивен

 

#17 08/03/2024 08:04:14

Re: Нові рецепти

Журавленко Евгения :

Я так само обожнюю колекціонувати різноманітні цікаві нові рецепти

Ой не кажіть! Так само це роблю, бо інколи вже геть фантазії не вистачає на те, щоб самій щось цікавеньке придумувати то на обід, то на вечерю. І до речі останнім часом я все частіше і частіше почала гортати рецепти METRO https://uainfo.org/blognews/1709285912- … metro.html .Вони мені імпонують своєю простотою. Та й інгредієнти у рецептах усі легкодоступні, які можна придбати без проблем.

Неактивен

 

#18 30/03/2024 23:38:54

Qwerti
Member

Re: Нові рецепти

Особисто мені рецепти не допоможуть) Все одно готувати не вмію, а їсти хочеться) Підкажіть, де в Дніпрі можна смачну піцу замовити з доставкою?

Неактивен

 

#19 30/03/2024 23:39:27

Никуся
Member

Re: Нові рецепти

Qwerti :

Особисто мені рецепти не допоможуть) Все одно готувати не вмію, а їсти хочеться) Підкажіть, де в Дніпрі можна смачну піцу замовити з доставкою?

Оце так) Раджу звернутися до ресторануMonoPizza, ця доставка піци в Дніпрі найкраща, це я знаю не з чуток! Там ви знайдете великий вибір смачних піц з різними начинками, які відповідатимуть навіть найвибагливішим смакам. Їхні піци завжди свіжі, а інгредієнти якісні. Доставка завжди вчасна і швидка, а обслуговування на високому рівні. Я впевнена, що замовлення піци в MonoPizza стане для вас приємним досвідом, який захочеться повторити знову і знову.
https://cdn.monopizza.com.ua/mp-ua/products/0001-sitna-para.jpg?&w=650&format=auto&mode=fit&q=60

Отредактированно Никуся (30/03/2024 23:41:56)


Иногда, не получить желаемое - и есть везение

Неактивен

 

#20 16/04/2024 20:29:37

Melisa
Member

Re: Нові рецепти

А порадьте якісь смачні салати.

Неактивен

 

#21 16/04/2024 20:41:24

Anna
Member

Re: Нові рецепти

У блозі Комфі я знайшла свій улюблений на даний час салат з тунцем . Подивіться, тут рецептів багато цікавих, та в тому числі нові, яких я більше ніде не зустрічала. Ви зможете значно урізноманітнити свій раціон корисною та смачною їжею та радувати своїх близьких.
https://blog.comfy.ua/wp-content/uploads/2020/01/foto1-16-1024x683.jpg

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений