Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua
  • Главная
  •  » Флуд
  •  » Як знайти постачальників для свого магазину

#1 27/08/2023 22:54:26

Як знайти постачальників для свого магазину

Я хочу відкрити власний магазин жіночого та чоловічого одягу, а також аксесуарів. Я багато перечитала різної літератури, вивчила різних статей на цю тему. У мене запитання до тих, у кого подібний бізнес. Де ви берете постачальників?

Неактивен

 

#2 27/08/2023 22:59:09

Dabrina
Member

Re: Як знайти постачальників для свого магазину

Товар закуповувати не обов'язково, я, наприклад, працюю за системою дроппшипінгу. Продаю товар за комісію. У принципі виходить непогано, у мене на кількох торгових майданчиках акаунти з хорошим рейтингом. Вам теж можна спробувати так

Неактивен

 

#3 27/08/2023 23:05:46

Лолита
Member

Re: Як знайти постачальників для свого магазину

Такою інформацією діляться дуже неохоче, адже ніхто не хоче плодити конкурентів. Я знаю, що мої знайомі їздили в Одесу на сьомий кілометр, і там закуповувалися.

Неактивен

 

#4 27/08/2023 23:09:55

Re: Як знайти постачальників для свого магазину

Може десять років було й простіше бізнес вести в інтернеті, але зараз дуже велика конкуренція. І в соцмережах торгові сторінки часто блокують. Інтернет-магазин потрібно розкручувати, загалом проблем вистачає. Але зате нікому не підкоряєшся. Вище вам правильно написали за сьомий кілометр, там великий асортимент і хороші ціни. Тільки їхати туди необов'язково, зараз продавці звідти теж відкривають свої інтернет-магазини. Я закуповуюся ось тут https://opt-hat.com.ua/ Зараз закуповували бейсболки і капелюхи из фетра оптом.

Неактивен

 
  • Главная
  •  » Флуд
  •  » Як знайти постачальників для свого магазину

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений