Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 13/08/2023 23:38:47

Ess
Member

Шукаю роботу

Шукаю можливість працювати онлайн з гнучким графіком та гідною зарплатнею. Чи не маєте порад, де можна знайти такі вакансії? Діліться досвідом, буду вдячний  за інформацію!

Неактивен

 

#2 13/08/2023 23:51:01

Erratum
Member

Re: Шукаю роботу

Один із варіантів - компанія Supplax. Моя сестра там працює. Вони спеціалізуються на ремонтних роботах у США, але також можуть пропонувати онлайн позиції. Supplax пропонує гнучкий графік та можливість працювати здалеку. Також їхні співробітники дають позитивні Supplax відгуки про сприятливу атмосферу та можливість розвитку. Я б радив ретельно ознайомитися з вимогами та умовами роботи, та обов'язково подавати заявку.

Неактивен

 

#3 01/09/2023 15:30:37

band
New member

Re: Шукаю роботу

Розумію ваше прагнення мати гнучкий графік та гідну зарплатню. Онлайн-робота може бути відмінним рішенням. Спробуйте шукати вакансії на веб-сайтах, таких як Upwork, Freelancer, або Remote.co. Також розгляньте можливість фрілансу у сфері вашої експертизи.

Неактивен

 

#4 01/09/2023 15:33:56

momygml
New member

Re: Шукаю роботу

Розумію вашу ситуацію.

Отредактированно momygml (02/09/2023 02:56:21)

Неактивен

 

#5 25/09/2023 17:52:09

Gaerlok
Member

Re: Шукаю роботу

Дуже легко підібрати вакансію з https://fillin.ua/ лізинг, аутсорсинг та аутстафінг персоналу в Україні також запропонують вам тут, все є в списку послуг. Тож не зволікайте. Потрібна робота чи люди для виконання ваших завдань, тут гарантовано допоможуть. Допомогу можна отримати в короткі терміни.

Неактивен

 

#6 05/10/2023 10:53:12

Re: Шукаю роботу

Так само зараз активно шукаю роботу в себе у Вінниці...

Неактивен

 

#7 06/10/2023 10:38:04

Re: Шукаю роботу

Журавленко Евгения :

Так само зараз активно шукаю роботу в себе у Вінниці...

І як ваші успіхи наразі? Чимось конкретним вже можете похвалитись? Якісь цікаві вакансії вам попадались чи ще ні? І де взагалі ви роботу шукаєте, які ресурси підключаєте? Я не просто так питаю)) В мене рідна сестричка вчилась у вінницькому університеті і там залишилась вже працювати. Роботу вона знайшла досить швидко через сайт робота юа. Сестра дуже переживала, що її без досвіду ніхто не захоче брати, бо за плечима лише університет. Але насправді все вийшло з точністю навпаки!

Неактивен

 

#8 09/11/2023 12:08:58

тетяна
Member

Re: Шукаю роботу

Cейчас работа за границей очень распространена , но важно выбрать официальную компанию. Именно поэтому когда я трудоустраивалась, то проверяла работа в Бельгии для украинцев отзывы на Интермониторинге и других сайтах.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений