Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 04/05/2023 12:49:58

Підкажіть

Усім привіт. У мене почав падати зір, тому вирішила знайти центр офтальмології та записатися до лікаря на прийом, щоб можна було перевірити зір. Можете мене проконсультувати та поділитися думками із цього приводу?

Неактивен

 

#2 04/05/2023 16:52:42

Re: Підкажіть

Так, звісно. Я сама пошуки вела і нікому було підказати, читала відгуки в інтернеті та влаштувала собі прогулянку по сторінкам різних сайтів. Тому, можу вам порадити звернути увагу на одну площадку з корисною інформацією, так сказати – вона потрібна для підготовки. Офтальмологічі центри Люмос в Одесі це можливість усього за годину перевірити зір. Лікар допоможе це зробити, тому обов’язково у закладки браузера треба собі кинути силку на сайт, а також контактний номер телефону записати, щоб завжди був під рукою і можна було звернутися за допомогою онлайн.

Неактивен

 

#3 23/12/2023 19:22:27

женя33
Member

Re: Підкажіть

Теж портібно перевірити зір..

Неактивен

 

#4 23/12/2023 19:42:53

verka22
Member

Re: Підкажіть

Знаю чудовий центр офтальмології. Їхня команда фахівців має великий досвід та використовує сучасні технології для діагностики та лікування. Я сама користувалася їхніми послугами і залишилася задоволеною. Офтальмологічні послуги в місті Вінниця включають різноманітні обстеження та лікування ока. Також є можливість записатися на прийом онлайн, що дуже зручно. Можете знайти детальну інформацію про послуги на їхньому сайті.

Неактивен

 

#5 23/01/2024 23:08:32

zentragon
Member

Re: Підкажіть

Дякую за відповіді!

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений