Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua
  • Главная
  •  » Дети
  •  » Як правильно розрахувати термін вагітності

#1 27/02/2023 14:27:40

Лолита
Member

Як правильно розрахувати термін вагітності

Як правильно розрахувати термін вагітності, хто знає? Мені цікаво зробити свої розрахунки терміну вагітності і визначити день пологів. Бачу в Інтернеті роблять розрахунки в 2 способи, цікавить який з них більш точний

Неактивен

 

#2 27/02/2023 14:38:02

Dabrina
Member

Re: Як правильно розрахувати термін вагітності

Я сама нічого не розраховувала , навіть не знаю як це правильно робити. Все вираховував лікар гінеколог за датою останніх місячних і тривалості циклу. Потім на УЗД також встановили термін вагітності, він трохи відрізнявся від того що визначив лікар

Неактивен

 

#3 27/02/2023 14:50:58

Re: Як правильно розрахувати термін вагітності

Зараз в інтернеті на різних сайтах про вагітність і пологи пропонують скористатися калькулятором вагітності , за допомогою якого можна розрахувати термін вагітності , знаючи дату останніх місячних і тривалість циклу. Правда не знаю наскільки можна довіряти таким розрахунками, думаю точно можна дізнатися день зачаття тільки при ЕКО, в інших все припущення

Неактивен

 

#4 27/02/2023 14:57:19

Re: Як правильно розрахувати термін вагітності

Я особисто не морочилася точними підрахунками термінів. Мені було без потреби, адже не має значення коли малюк точно з'явиться на світ. Я більше цікавилася як розвивається дитина, які зміни в його розвитку відбуваються щотижня

Неактивен

 
  • Главная
  •  » Дети
  •  » Як правильно розрахувати термін вагітності

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений