Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 21/02/2023 23:28:44

Dabrina
Member

Засоби для обробки ран

Через таку непередбачувану ситуацію в нашій країні вирішила щоб в моїй сумці були завжди з собою препарати і засоби для обробки ран, щоб в разі чого швидко і правильно обробити і перев'язати рану . Підкажіть, що краще придбати, які конкретно препарати? І де краще закупити все за нормальними цінами в Україні?

Неактивен

 

#2 21/02/2023 23:34:13

Лолита
Member

Re: Засоби для обробки ран

Я з вами згодна і якщо чесно, то теж не одноразово ловила себе на думці, а що якщо, щось трапиться, а у мене не буде нічого з собою щоб надати першу допомогу. Адже якщо рана буде погано оброблена, то може потім початися запалення і нагноєння.

Неактивен

 

#3 21/02/2023 23:40:20

Re: Засоби для обробки ран

У мене маленька дитина, він весь час падає, збиває коліна і тому я звикла до того, що у мене в кожній сумці є серветки антисептичні та антибактеріальні, перекис водню, пластир. А в нинішніх реаліях, такий мінімальний набір повинен бути з вами завжди.

Неактивен

 

#4 21/02/2023 23:43:12

Re: Засоби для обробки ран

Я ще з початком війни докупила в аптечку всі необхідні ліки і препарати для надання першої допомоги, для обробки ран. Я сама медик і знаю, що саме буде потрібно. В жіночу сумочку звичайно багато не поміститься, але серветки антисептичні та антибактеріальні, пластир, хлоргексидин бути повинні однозначно. Перекис водню теж хороший засіб, але з ним потрібно обережно, адже велика концентрація може привести до опіку. Замовляю завжди мед. препарати в інтернет магазині, адже більше вибір і ціни нижче ніж в аптеці https://paramedic.ua/sredstva-dlya-okaz … botki-ran/

Неактивен

 

#5 14/08/2023 21:30:45

женя33
Member

Re: Засоби для обробки ран

Dabrina :

Через таку непередбачувану ситуацію в нашій країні вирішила щоб в моїй сумці були завжди з собою препарати і засоби для обробки ран, щоб в разі чого швидко і правильно обробити і перев'язати рану . Підкажіть, що краще придбати, які конкретно препарати? І де краще закупити все за нормальними цінами в Україні?

Привет! Это действительно важный вопрос. В таких условиях важно иметь хорошую аптечку, это залог вашей безопасности. Я бы рекомендовал включить в аптечку антисептики, такие как перекись водорода или хлоргексидин, чтобы обеззараживать раны. Также нельзя забывать о стерильных повязках, лейкопластыре и бинтах для фиксации. Важно иметь болеутоляющее и жаропонижающее средство, а также антисептические средства. Советую заглянуть на сайт dezmed - там есть действительно хороший выбор средств для медицинской аптечки.

Неактивен

 

#6 16/08/2023 19:27:25

Anna
Member

Re: Засоби для обробки ран

Дякую за поради. Таке завжди треба.

Неактивен

 

#7 16/08/2023 21:53:18

Ulika
Member

Re: Засоби для обробки ран

Мені дуже подобається Метилурацил зі мирамістіном мазь, добре і швидко загоює будь-які рани. Якщо не зможете у своїй аптеці знайти в наявності, шукайте через сайт Здорові. Тут точно зможете знайти і навіть забронювати за найкращою ціною.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений