Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 20/02/2023 15:27:03

Умница
Member

який вапорайзер обрати?

Привіт з Одеси! Питання напевно більше до тих хто курить. У батька скоро День народження, дата не кругла, але привітати то треба. Він у мене курець ще той, тому хочу подарувати вапорайзер. Хочу замовити на цьому сайті https://vip-bong.com/uk/product-category/vaporajzeri / Але який вибрати не знаю. Хто який вапорайзер порадить купити?

Неактивен

 

#2 20/02/2023 15:34:07

Re: який вапорайзер обрати?

А тато курить тільки сигарети? Ви За між іншим у нього не питали, хотів би він спробувати щось інше? Наприклад вейп або електронну сигарету. Мій сказав, що навіть і пробувати не буде всі ці сучасні тютюнові гаджети.

Неактивен

 

#3 20/02/2023 15:37:36

Re: який вапорайзер обрати?

Мені здається, що ви може купити і подарувати трубку вапорайзер. Для мене такий вид вапорайзера асоціюється якраз з чоловіками похилого віку. Не в якому разі не хочу сказати, що ваш батько старий.

Неактивен

 

#4 20/02/2023 15:41:30

Вождь
Member

Re: який вапорайзер обрати?

Я б вибрав щось по дизайну і формі наближене до сигарет. Так батькові буде цікавіше спробувати, а якщо сподобається, то в майбутньому вже сам вибере вапорайзер, так би мовити до душі.

Неактивен

 

#5 20/02/2023 16:33:04

ustin
Member

Re: який вапорайзер обрати?

Я вам так скажу: вапорайзеры, как и под-системы, - это разновидность электронных сигарет, их обычно предлагают для тех, кто хочет бросить курить, так как они максимально схожи с обычными сигаретами. Подробнее об этом можете прочитать на сайте drsmoke.org/pod-sistemy/ там же выбрать можно такое устройство и заказать онлайн. Если что не понятно будет, то на этом же сайте есть онлайн чат с консультантом, который все вам обьяснит.

Неактивен

 

#6 31/03/2023 14:51:05

Кендал
Member

Re: який вапорайзер обрати?

А мені порадьте рідину для вейпінгу?

Неактивен

 

#7 31/03/2023 14:52:11

matvey
Member

Re: який вапорайзер обрати?

Я віддаю перевагу рідинам для вейпу з натуральними інгредієнтами, щоб уникнути негативного впливу на моє здоров'я. Я завжди ретельно перевіряю склад кожної рідини перед покупкою. Тому мені більш за все сподобалась жижка salt 25 мг 15 мл https://vaperslab.com.ua/zhidkosti-dlya … -mg-15-ml/ з магазину Vaperslab. Спробуйте її і ви.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений