Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 16/02/2023 21:02:21

yaroslav79
Member

Не можу спати вночі - що робити?

Я не можу спати вночі та відчуваю тривогу. Останнім часом думаю, може спробувати приймати заспокійливі та снодійні засоби, але не знаю, який з них вибрати. Які з них є безпечними та ефективними? Порадьте.

Неактивен

 

#2 16/02/2023 21:04:58

sergej
Member

Re: Не можу спати вночі - що робити?

Якщо у вас проблеми зі сном та тривогою, краще спочатку спробуйте нестандартні методи. Це можуть бути різні вправи на розслаблення, йога, медитація, чай з заспокійливими травами тощо. Якщо це не допомагає, то краще звернутися до лікаря та отримати його рекомендації.

Неактивен

 

#3 16/02/2023 21:07:02

tanykaa
Member

Re: Не можу спати вночі - що робити?

sergej :

Якщо у вас проблеми зі сном та тривогою, краще спочатку спробуйте нестандартні методи. Це можуть бути різні вправи на розслаблення, йога, медитація, чай з заспокійливими травами тощо. Якщо це не допомагає, то краще звернутися до лікаря та отримати його рекомендації.

Я погоджуюсь з цим твердженням. Якщо непрепаратні та нестандартні методи не працюють, краще звернутися до лікаря. Він зможе підібрати необхідний засіб відповідно до вашого стану здоров'я та при цьому  врахувати можливі побічні ефекти.

Неактивен

 

#4 16/02/2023 21:12:48

Мошка
Member

Re: Не можу спати вночі - що робити?

Я цілком згодна з попередніми відповідями та додаю, що більшість заспокійливих та снодійних засобів https://apteka-ds.com.ua/catalog/nervov … yni-zasoby  мають побічні ефекти та можуть бути приводом до залежності. Якщо лікар вирішить, що вам необхідно призначити препарат, то краще використовувати його з дотриманням рекомендацій та дозуванням. Не рекомендується використовувати заспокійливі та снодійні засоби без рецепту лікаря, оскільки це може бути небезпечним для вашого здоров'я.

https://content.apteka-ds.com.ua/images/medium/4820241318148.jpg

Неактивен

 

#5 26/04/2023 22:59:18

jord
Member

Re: Не можу спати вночі - що робити?

Таку проблему маєте не тільки ви, в цьому можу вас запевнити, адже нервовий стан у більшості населення дуже неоднозначний, у цьому випадку варто вживати снодійній препарати.

Неактивен

 

#6 26/04/2023 23:01:07

Re: Не можу спати вночі - що робити?

Безсоння є дуже поширеним станом, який може сильно впливати на якість нашого життя. Нехай це буде з тривоги, стресу, депресії або просто через несприятливі зовнішні умови, труднощі зі сном можуть заподіяти велику шкоду нашому здоров'ю та емоційному стану. Цьому проблемі можна допомогти снодійними препаратами https://zdravica.ua/snodijjni-preparati які допоможуть вам заснути та повернути звичний режим сну. Однак, перед покупкою будь-якого препарату, варто звернутися до лікаря або фармацевта, для того, щоб отримати рекомендації щодо дозування та протипоказань.

Неактивен

 

#7 21/07/2023 23:26:27

женя33
Member

Re: Не можу спати вночі - що робити?

Перед прийняттям будь-яких заспокійливих чи снодійних препаратів обов'язково проконсультуйтеся з лікарем або фахівцем з психічного здоров'я, щоб отримати індивідуальні поради та врахувати свій стан здоров'я.

Неактивен

 

#8 21/07/2023 23:29:02

verka22
Member

Re: Не можу спати вночі - що робити?

Я розумію, що безсоння та тривога можуть серйозно впливати на ваше здоров'я та якість життя. Перш за все, не рекомендується самостійно приймати заспокійливі та снодійні засоби без консультації  лікаря. Щоб знайти безпечний та ефективний варіант, обов'язково зверніться до кваліфікованого медичного спеціаліста. Серед альтернативних методів можна розглянути CBD олію від компанії unicbd.com.ua, яка відома своєю якістю та довірою споживачів. Cbd олія має потенціал заспокоїти нервову систему та полегшити тривогу, а також допомагає покращити якість сну.

Неактивен

 

#9 01/10/2023 17:54:35

Lhoishin
Member

Re: Не можу спати вночі - що робити?

Какие еще есть варианты?

Неактивен

 

#10 01/10/2023 18:20:41

Tite
Member

Re: Не можу спати вночі - що робити?

Не раджу Вам зразу вдаватись до самолікування. Можливо причина зовсім не в цьому? На вашому місці я б краще звернуласьдо карт ТАРО https://tarotcards.com.ua/uk/ особисто мені допомагають вирішити массу питань. Надіюсь і вам допоможе

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений