Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 11/08/2022 22:03:52

Xarlampiy
Member

Потрібен нотаріус

Так склалося, що нам потрібен с жінкою нотаріус. Підкажіть, до кого варто звернутися в Житомирі? Хотілось би отримати кваліфіковану пораду.

Неактивен

 

#2 11/08/2022 22:10:18

Domna
Member

Re: Потрібен нотаріус

Мне почему-то кажется, что адвокатов, юристов и нотариусов сейчас полным-полно. Их частных кабинетов практически на каждом углу и поэтому я не думаю, что проблема к кому-то обратиться.

Неактивен

 

#3 11/08/2022 22:15:37

Re: Потрібен нотаріус

З приводу того, що є безліч кабінетів, де можут надати юридичну допомогу, так це є дійсність. Але ніхто не може гарантувати, що порада буде професійною. А я так розумію, що автору потрібний саме професіонал в своєму ділі. З приводу нотаріусів у Житомирі, то зазирніт сюди https://notarius-ua.top/notar-usi-zhitomir/ Чомусь мені здається, що там ви знайдете для себе корисну інформацію.

Неактивен

 

#4 11/08/2022 22:19:44

Матвей
Member

Re: Потрібен нотаріус

А какой именно вопрос вас интересует? Просто у каждого специалиста своя специфика работы. И кто-то знается на бракоразводным процессам, а кто-то компетентен в наследственных спорах. Уточните пожалуйста информацию.

Неактивен

 

#5 09/03/2023 14:03:19

DashaK
Member

Re: Потрібен нотаріус

Я можу вам порадити звернутись в Адвокатське об'єднання "Сільницький і Партнери" , там вам наддадуть всю необхідну вам допомогу. Я сама певний час вже з ними співпрацюю, завжди гарне відношення до клієнтів. І дуже відповідально відносяться до роботи.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений