Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 28/07/2022 20:06:37

Як збільшити замовлення

Як можна вирішити і змінити ситуацію? В мене є сайт з товаром, але бачу, що дуже мало замовлень по ньому є. Може щось не так налаштовано? Програмісти, які створювали його обіцяли, що ве буде добре, а зараз не можу до них звернутись, не можу знайти. Хто може допомогти?

Неактивен

 

#2 28/07/2022 20:14:16

Re: Як збільшити замовлення

Під час створення сайту програмісти повинні точно прописувати ключі, щоб сайт швидко знаходився в пошукових системах. Ваш сайт треба подивитись, і провести повноцінний інтернет-маркетинг Це приведе до активнішого пришвидшення показів вашого сайту на запит. Ви відчуєте відразу різницю і будете отримувати більше замовлень.

Неактивен

 

#3 28/07/2022 20:18:05

Re: Як збільшити замовлення

Я розумію, що багато залежить від вірності написання сайту. Дякую, звернусь на ваш сайт, може вони мені допоможуть виправити ситуацію.

Неактивен

 

#4 06/08/2022 22:54:25

Re: Як збільшити замовлення

Конечно нужно добавить продвижение сайта чтобы можно было действительно увеличить количество клиентов и заказы. Рекомендую обратиться в агентство интернет-маркетинга https://weratel.com.ua . На самом деле разработчики вашего сайта могут быть и не виноваты, так как продвижение сайта это планомерный систематический процесс и в создание сайта он не входит, это отдельная услуга.

Отредактированно Лапушка (15/08/2022 22:49:52)

Неактивен

 

#5 28/09/2022 17:25:59

princess_ka
Member

Re: Як збільшити замовлення

Ласточка :

Як можна вирішити і змінити ситуацію? В мене є сайт з товаром, але бачу, що дуже мало замовлень по ньому є. Може щось не так налаштовано? Програмісти, які створювали його обіцяли, що ве буде добре, а зараз не можу до них звернутись, не можу знайти. Хто може допомогти?

У меня тоже, сейчас, с заказами не очень.
Почитаю вместе с вами рекомендации как это исправить.

Неактивен

 

#6 28/09/2022 17:26:42

princess_ka
Member

Re: Як збільшити замовлення

Король Лев :

Під час створення сайту програмісти повинні точно прописувати ключі, щоб сайт швидко знаходився в пошукових системах. Ваш сайт треба подивитись, і провести повноцінний інтернет-маркетинг Це приведе до активнішого пришвидшення показів вашого сайту на запит. Ви відчуєте відразу різницю і будете отримувати більше замовлень.

Спасибо.
Изучу этот вопрос.

Неактивен

 

#7 28/09/2022 17:43:09

Re: Як збільшити замовлення

Ласточка :

Як можна вирішити і змінити ситуацію? В мене є сайт з товаром, але бачу, що дуже мало замовлень по ньому є. Може щось не так налаштовано? Програмісти, які створювали його обіцяли, що ве буде добре, а зараз не можу до них звернутись, не можу знайти. Хто може допомогти?

Скинула вам в личные сообщения контакты хорошего специалиста.
Он вам поможет.

Неактивен

 

#8 29/09/2022 14:01:58

Re: Як збільшити замовлення

Ласточка :

Як можна вирішити і змінити ситуацію? В мене є сайт з товаром, але бачу, що дуже мало замовлень по ньому є. Може щось не так налаштовано? Програмісти, які створювали його обіцяли, що ве буде добре, а зараз не можу до них звернутись, не можу знайти. Хто може допомогти?

Вам треба замовити сео-просування.

Ось сайт https://9.lviv.ua/ та номер телефону 093 500 02 13 студії з якою я особисто співпрацюю.
Вони займаються просуванням мого магазину і я можу сказати, що дуже задоволена.

Подзвоніть та проконсультуйтеся з менеджером.
Він розкаже вам про все більш детально.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений