Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 04/09/2021 09:50:15

predefend
Member

юрист

ребят, посоветуйте пожалуйста хорошего юриста

Неактивен

 

#2 04/09/2021 10:51:32

ottovan
Member

Re: юрист

Приветствую. Ну на самом деле я бы тебе не рекомендовал искать частника в этой сфере, потому что можешь нарваться на мошенников. Я тебе рекомендую обратиться в эту адвокатскую фирму за помощью. Этот вариант будет более надежный с финансовой точки  зрения)

Неактивен

 

#3 19/09/2021 12:07:43

Re: юрист

А мене цікавить, чи є у нас такі юристи, які допомогають з бізнесом на Amazon? Зараз виникли деякі проблеми, які мені потрібно вирішити, але сама не впораюся.

Неактивен

 

#4 19/09/2021 17:26:13

Май
Member

Re: юрист

Кисилева :

А мене цікавить, чи є у нас такі юристи, які допомогають з бізнесом на Amazon? Зараз виникли деякі проблеми, які мені потрібно вирішити, але сама не впораюся.

Бачив десь у мережі багато інформації про ведення бізнесу на Amazon. Там були питання та відповіді юриста, але наразі не згадаю, де саме бачив. Пошукайте за допомогою Гугла.

Неактивен

 

#5 20/09/2021 13:46:46

Skol
Member

Re: юрист

Кисилева :

А мене цікавить, чи є у нас такі юристи, які допомогають з бізнесом на Amazon? Зараз виникли деякі проблеми, які мені потрібно вирішити, але сама не впораюся.

Звісно, що є у нас такі юристи. Я нещодавно теж шукав юридичну компанію, фахівці якої спеціалізуються на закордонному бізнесі, й на бізнесі на Amazon, у тому числі. Знайшов юридичну компанію 4В.ua - ось тут замовив послугу з продажу бізнесу на Amazon (так склалися обставини, що змушений був відмовитися від цього бізнесу). Дуже вдячний юристам, які допомогли мені у цьому питанні. Можете зайти на сайт цієї юридичної компанії та, або замовити консультацію, щоби прояснити своє питання, або, якщо точно знаєте, яка з послуг Вам потрібна, одразу можете замовити цю юридичну послугу на сайті компанії.

Неактивен

 

#6 18/10/2021 08:04:23

Olga0102
Member

Re: юрист

Ми зверталися до фахівців компанії Консалт Інвес ​​Буд Свого часу нам потрібна була консультація із земельних питань https://cibcenter.com.ua/uk/ і за рекомендацією звернулися до них. У них дійсно дуже великий спектр послуг в цій галузі і грамотні юристи. Далі повну консультацію, допомогли оформити всю документацію в короткий термін. Ми залишилися дуже задоволені співпрацею. Можете для початку проконсультуватися по телефону і записатися при необхідності на прийом.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений