Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 14/07/2021 23:12:13

Катюша
Member

Одяг для дітей

Де купувати одяг для дітей -де якісніший і ціни менші? В ТЦ пішли, там дуже все дороге. Може в інтернеті можна щось дешевше знайти?

Неактивен

 

#2 14/07/2021 23:16:56

Кларис
Member

Re: Одяг для дітей

Гарні скидки на іноземних сайтах. І якість там чудова -я часто там замовляю одяг для своїх дітей. Але одна проблема, що це треба почекати місяць поки прийде.

Неактивен

 

#3 14/07/2021 23:24:27

Re: Одяг для дітей

І там , і там є гарний одяг. І ціни різні можуть бути. Щоб знайти щось дешевше треба на базар іти і торгуватись) Хоча можна і в магазинах скидку просити.

Неактивен

 

#4 14/07/2021 23:30:26

Re: Одяг для дітей

Мені подобаються покупки в інтернеті -я вже перейшла туди ) Бо можу спокійно собі сидіти і вибирати, маю час подумати, можу і заміри зробити , можемо з дітьми порадитись що саме вибрати. І магазинів з гарним одягом для дітей зараз багато. Мені подобається ось цей магазин дитячого одягу https://super-kids.com.ua/ Кілька раз вже замовляла звідти -все сподобалось.

Неактивен

 

#5 04/09/2021 09:44:25

IRTA
Member

Re: Одяг для дітей

На Проме полно магазинов с разными ценами -вы там смотрели? Да, придется немного времени потратить, чтоб просмотреть ассортимент, зато цены вас порадуют.

Неактивен

 

#6 04/09/2021 09:52:31

Re: Одяг для дітей

Кларис :

Гарні скидки на іноземних сайтах. І якість там чудова -я часто там замовляю одяг для своїх дітей. Але одна проблема, що це треба почекати місяць поки прийде.

Да, там есть хорошие вещи для детей. Но ввиду того, что доллар растет, то и цены там немаленькие. А ещё за пересылку и доставку нужно будет заплатить. И в итоге стоимость товара с заграничных сайтов выходит высокая . У нас в стране есть магазины с более низкими ценами и довольно неплохим качеством детской одежды-можете там посмотреть детскую одежду  https://littleboss.in.ua/

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений