Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 22/04/2021 10:42:18

Підкажіть

Доброго дня. Прошу відписатися та проконсультувати мене з приводу одного питання, куди саме можна заглянути, щоб обрати та купити  шкіряні ремені та пряжки до них підібрати? Хочу подарувати брату та батьку, але не знаю, де саме пошуки вести?

Неактивен

 

#2 22/04/2021 12:24:14

Re: Підкажіть

Привіт. Я сама уважно усе продивилася, а вже потім вирішила оформити замовлення та купити шкіряний ремінь для чоловіка. Це дуже вдала ідея для подарунка, якщо ваша близька людина полюбляє такі аксесуари. На сторінці https://klamra.com.ua/leather-belts/ вже зараз можна обрати та купити ремінь, тому я не змогла залишитися байдужою та пройти повз ваше повідомлення навіть не відписавшись. Будьте уважними, перш ніж щось купляти – треба продивитися каталог, зазирнути на кожну з його сторінок і тому, мені закортіло відписатися і одразу поділитися силкою на сайт. Хочу купити для батька ремінь і підібрати якусь цікаву пряжку, щоб подарувати у комплекті.

Неактивен

 

#3 22/04/2021 19:46:13

Lago
Member

Re: Підкажіть

Краще шукати майстра десь поряд, щоб ви могли самі поглянути на результат роботи і преробити, якщо потрібно.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений