Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 09/06/2020 17:18:02

таня28
Member

Вишивка хрестиком

Всім привіт, дуже люблю вишивати хрестиком, до вибору вишивального набору підходжу капітально, так як від якісного вишивального набору залежить успіх майбутньої вишивки. На 100% в якісних наборах я впевнена в інтернет-магазині Берегиня. Знайома з цим магазинам недавно але вже встигла оцінити сервіс і якість товарів, а що особливо радує це низькі ціни. Якщо вам подобається  вишивка хрестиком  заходите на сайт.

Неактивен

 

#2 15/07/2023 08:40:02

thestarnataly
Member

Re: Вишивка хрестиком

Добрий ранок! Підкажіть, будь ласка, де в Україні можна замовити комп'ютерну вишивку на одязі за індивідуальним ескізом?


Жизнь - это не те дни, которые прошли, а те, которые запомнились.

Неактивен

 

#3 15/07/2023 09:48:22

Re: Вишивка хрестиком

Краще всього звернутися до майстринь, які точно гарно все зроблять

Неактивен

 

#4 15/07/2023 09:53:29

klink
Member

Re: Вишивка хрестиком

thestarnataly :

Добрий ранок! Підкажіть, будь ласка, де в Україні можна замовити комп'ютерну вишивку на одязі за індивідуальним ескізом?

є багато компаній та майстрів, які займаються комп'ютерною вишивкою.
iснують як онлайн-магазини, так і фізичні магазини, де ви можете замовити цей вид послуги.

Неактивен

 

#5 18/07/2023 06:51:10

nenelionessa
Member

Re: Вишивка хрестиком

Добрий ранок! Рекомендую звернутися у вишивальний цех "Країна мрій". Я кілька разів замовляла у них комп'ютерну вишивку на сукнях та сорочках за своїми ескізами і залишилася дуже задоволена результатом! У цеху працюють професіонали з багаторічним досвідом. Вони ретельно вивчать ваш малюнок, допоможуть підібрати оптимальний розмір, кольори ниток та тип стібків. Готовий виріб виходить дуже якісним і точно відповідає задуму. Ціни прийнятні, терміни виконання замовлень оперативні. Обов'язково звертайтеся в «Країна мрій», якщо потрібна комп'ютерна вишивка на одязі, посилання! Впевнена, ви залишитеся задоволені їхньою роботою.


"Everybody lies." - Dr. Gregory House

Неактивен

 

#6 18/07/2023 09:12:28

Erratum
Member

Re: Вишивка хрестиком

Згоден, що краще звернутись до майстрів.

Неактивен

 

#7 18/07/2023 09:14:27

гитрин
Member

Re: Вишивка хрестиком

Ой, то все не для мене, краще самостійно шити, а не готове купувати!

Неактивен

 

#8 18/07/2023 10:10:40

Capella
New member

Re: Вишивка хрестиком

Я іноді вишиваю хрестиком, але за великі речі не берусь.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений