Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 21/06/2026 00:38:37

Hard
Member

Набридло купувати воду в магазині в баклажках

Всім привіт. Кожного тижня доводиться тягнути з супермаркету по кілька п'ятилітрових баклажок з водою, бо готувати на водопровідній просто неможливо. Спина від цього вже каже «до побачення», та й часу витрачається купа. Думаю перейти на доставку великих бутлів прямо до квартири. Розкажіть, як у вас організований цей процес? Чи вигідно це по грошах і яку службу в Києві краще обрати?

Неактивен

 

#2 21/06/2026 00:55:15

Мошка
Member

Re: Набридло купувати воду в магазині в баклажках

Ми теж втомилися носити баклажки з магазину і вирішили спробувати доставку. Тепер якісна питна вода додому приїжджає сама завдяки сервісу My Water Shop. Беремо Аляску у великих бутлях, смак чудовий, і кава на ній виходить набагато ароматнішою. Ось тут детальніше розписано про те, як якість води змінює смак наших звичних напоїв: https://simya.com.ua/voda-dlya-kavy-cha … hni-rechi/  . Це дуже вигідно і зручно.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений