Вы не зашли.
Померла бабуся, залишила квартиру, але родичі почали сперечатися за спадок. Як правильно оформити спадщину і не втратити свою частку? Підкажіть, будь ласка.
Неактивен
Спадкові справи часто затягуються через непорозуміння між родичами. Головне вчасно подати заяву до нотаріуса і не пропустити строки. Я читав багато історій, де люди через маленьку помилку втрачали майно. Корисні приклади, як правильно оформлювати спадок і вирішувати спори, є тут https://splawoffices.com.ua/uk . Варто звернутися до юриста, бо самостійно легко наробити помилок.
Неактивен