Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 19/03/2019 12:41:55

Marissa
Member

Питання про майнінг

Я все більше чую від своїх знайомих, що вони майнять якусь там криптовалюту. Що вийшли на новий рівень заробітку і незабаром взагалі перестануть працювати на основній роботі, а тільки будуть майнінгом займатися. Невже це дійсно так вигідно? І які ресурси краще для цього підходять новачкові?

Неактивен

 

#2 19/03/2019 12:50:52

Kattleya
Member

Re: Питання про майнінг

Майнінг дійсно останнім часом користується великою популярністю. Я сама через це проходила, навчалася всьому поступово, потихеньку, поки не вникла в суть питання, і поки у мене не почало щось виходити. Там же ще потрібно правильно налаштувати обладнання, щоб ви в плюсі були.

Неактивен

 

#3 19/03/2019 12:59:29

Chokoladka
Member

Re: Питання про майнінг

А я от не розумію, чого всі так розхвалюють ці криптовалюти? Невже нормальні гроші і нормальні способи заробітку цих грошей вже відійшли на другий план? Напевно, просто люди не хочуть нічого робити, але при цьому отримувати якийсь дохід з нічого, не докладаючи зусиль.

Неактивен

 

#4 19/03/2019 13:10:03

Talaris
Member

Re: Питання про майнінг

Правильно вам підказують про налаштування обладнання, але крім цього потрібно ще не просто домашній комп'ютер, а дійсно потужне обладнання, щоб у вас вийшло добувати криптовалюту. Ну а якщо ви не зможете придбати це обладнання, вам краще зайнятися хмарним майнінгом. Щоб зрозуміти, з чого починати і якому ресурсу віддати перевагу, подивіться топ 100 майнінгів https://cryptobit.media/ua/mining/rating/. Так вам легше буде визначитися з вибором і почати заробляти ваш перший біткоін.

Отредактированно Talaris (19/03/2019 13:11:01)

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений