Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 22/05/2024 13:25:31

Ducatti
Member

Як пишеться «не знаю», разом чи окремо?

Привіт усім! Як правильно пишеться вираз 'не знаю' - разом чи окремо? Мене це завжди турбувало, і я хочу розібратися в цьому питанні. Може, хтось може надати пояснення та приклади використання обох варіантів? Дякую за допомогу!

Неактивен

 

#2 22/05/2024 13:25:58

Oscar82
New member

Re: Як пишеться «не знаю», разом чи окремо?

Привіт! Це справді цікаве питання. Щодо правопису, 'не знаю' пишеться окремо, коли цей вираз використовується у значенні відсутності знань або інформації. Наприклад: 'Я не знаю, як це зробити'. Але 'незнаю' разом може вживатися як вигук, вираження здивування чи обурення. Наприклад: 'Незнаю як він сміється в такій ситуації'. Саме так, існує різниця в значенні залежно від правопису."

Неактивен

 

#3 22/05/2024 13:26:47

Oscar82
New member

Re: Як пишеться «не знаю», разом чи окремо?

Oscar82 :

Привіт! Це справді цікаве питання. Щодо правопису, 'не знаю' пишеться окремо, коли цей вираз використовується у значенні відсутності знань або інформації. Наприклад: 'Я не знаю, як це зробити'. Але 'незнаю' разом може вживатися як вигук, вираження здивування чи обурення. Наприклад: 'Незнаю як він сміється в такій ситуації'. Саме так, існує різниця в значенні залежно від правопису."

Доречі я також знайшов непогану статтю на цю тему так що можете ще і з нею ознайомитись і якщо маєте ще питання на цю тему то там є ще декілька подібних статтей, ось лінк на саме цю тему https://nenws.com/samoosvita/iak-pyshet … -pravopys/ , буду радий якщо вона буде вам корисною!)

Неактивен

 

#4 22/05/2024 13:27:04

Ducatti
Member

Re: Як пишеться «не знаю», разом чи окремо?

Дякую за пояснення! Тепер все стало зрозуміло. А якщо є ще які-небудь нюанси або приклади вживання, буду радий дізнатися більше!

Неактивен

 

#5 22/05/2024 13:27:29

Oscar82
New member

Re: Як пишеться «не знаю», разом чи окремо?

Звісно! Якщо виникнуть ще питання, не соромтеся запитувати. Всі ми тут, щоб допомагати один одному зрозуміти такі мовні моменти.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений