Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 09/04/2024 08:30:39

Иванн
Member

Допоможіть обрати рулонні штори?

Друзі, потрібна ваша порада. У нас вдома є маленька бібліотека з вікном, де я люблю читати. Але в денний час тут занадто багато світла. Який тип рулонних штор краще підійде для регулювання освітленості, і де можна знайти надійного виробника?

Неактивен

 

#2 09/04/2024 08:31:02

4e5ter
Member

Re: Допоможіть обрати рулонні штори?

Я вибрав рулонні штори з темною тканиною для кращого контролю світла. Вони дозволяють мінімізувати відблиски на книгах і зробити читання комфортніше. Рекомендую шукати штори з можливістю регулювання висоти.

Неактивен

 

#3 09/04/2024 08:31:20

Ennndehan
Member

Re: Допоможіть обрати рулонні штори?

Для бібліотеки обрав рулонні штори зі світловідбиваючим ефектом. Вони не тільки зменшують кількість світла, але й відображають частину тепла назад. Вибираючи, зверніть увагу на якість механізму, щоб штори легко складалися.

Неактивен

 

#4 09/04/2024 08:32:37

Hard
Member

Re: Допоможіть обрати рулонні штори?

Ennndehan :

Для бібліотеки обрав рулонні штори зі світловідбиваючим ефектом. Вони не тільки зменшують кількість світла, але й відображають частину тепла назад. Вибираючи, зверніть увагу на якість механізму, щоб штори легко складалися.

Після довгих пошуків ідеального рішення для вікон у моєму домашньому офісі, я зупинив свій вибір на рулонних шторах на замовлення https://sunset.kiev.ua/uk/rulonni-shtory/ від Sunset.
Робочий простір знаходиться на сонячній стороні, і прямі сонячні промені робили неможливим комфортну роботу на комп'ютері. Консультанти детально вивчили мої потреби і запропонували широкий вибір матеріалів, які ефективно захищають від сонця, зберігаючи при цьому світлу атмосферу в кімнаті.
Встановлення пройшло швидко і безпроблемно, а результат перевершив усі мої очікування. Штори легко керуються і ідеально вписались в інтер'єр, роблячи робочий простір комфортним в будь-яку погоду.

https://sunset.kiev.ua/wp-content/themes/sunset_kiev/assets/img/img_r2.jpg

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений