Главная
Объявления
Товары
Мой аккаунт
Flash игры и ролики
Программы
Форум
Чат
Бесплатные объявления freeboard.com.ua - бесплатная доска объявлений
Недвижимость
Авто, мото
Предметы быта
Предметы работы
Работа
Личная жизнь
Досуг и отдых
Коллекции
Животные, растения
Муз. инструменты
Спортинвентарь
Рестораны, дискотеки, кафе, бары
Туризм
Яхты, катера, лодки
Разное
Услуги
Объявления в городах:
Киев
Харьков
Днепропетровск
Донецк
Одесса
Запорожье
Кривой Рог
Луганск
Львов
Мариуполь
Николаев
Ялта
Показать все города

ПРОДАЮ книгу «Аграрний диліжанс», 100 грн.

< >

Украина / Киев

ПРОДАЮ книгу «Аграрний диліжанс», 100 грн. - изображение 1
ПРОДАЮ книгу «Аграрний диліжанс», 100 грн. - изображение 1 ПРОДАЮ книгу «Аграрний диліжанс», 100 грн. - изображение 2 ПРОДАЮ книгу «Аграрний диліжанс», 100 грн. - изображение 3

Книга «Аграрний диліжанс» - це підсумок 30-літньої «прописки» в аграрній журналістиці Володимира ЧОПЕНКА, оглядача з аграрних питань тижневика «Дзеркало тижня».

Вона - про реальний сектор. Той, який називають локомотивом української економіки. Він направду таким і є: вивозить за кордон зернові, соняшникову олію, а звідти тягне валютну виручку, поповнюючи бюджет. Торгуємо переважно сировиною, а не продукцією з високою доданою вартістю. Окремі ж галузі, приміром, тваринництво, - молочне і м’ясне скотарство, свинарство, - у своєму розвиткові схожі не на локомотив, а на паротяг братів Черепанових із таким же низьким коефіцієнтом корисної дії.

Додайте до цього негативу корупцію, хабарництво, низький професійний вишкіл керівної ланки Міністерства аграрної політики і продовольства, щорічні обрізані бюджети на виробничі потреби аграріїв, змілілу державну підтримку фермерів, занепалу соціальну сферу на селі і здичавіле життя мешканців глибинки... Тому автор порівнює цей «поступ» навіть не з паротягом, а з архаїчним диліжансом на не змащених, скрипучих колесах.

Власне, книга «Аграрний диліжанс» хронологічно охоплює період від 2001 року і до сьогодні. За публікаціями у ній можна простежити злети і спади у багатовекторній галузі, - у рослинництві, тваринництві, харчопереробній сфері, земельних відносинах, у кадровій політиці, у сільському житті-бутті.

Видавництво «Дніпро», 456 стор.

e-mail: Написать автору
Телефон: +380672331345

Вернуться в категорию Досуг и отдых -> Разное Сообщить другу об этом объявлении
 
Предыдущие объявления в категории "Разное":
Следующие объявления в категории "Разное":
 
   Тэги:

продаю

  

книгу

  

диліжанс»

  

грн

  

«аграрний

  

100

  
 
   Удалить моё объявление

Главная | Объявления | Товары | Мой аккаунт | Flash игры и ролики | Программы | Поиск | Контакты | Отзывы | Правила размещения | Карта Сайта