Двері Ніцца Новий Стиль

Украина / Кривой Рог

#Двері #Ніцца #Новий_Стиль
Міжкімнатні двері Ніцца доступні в покритті ПВХ Viva в таких декорах: Бук Баварський, Бук Кашемір, Бук Шато, Бук Тютюновий і покритті ПВХ ДеЛюкс в декорі Ясень New. Можливі варіанти з чорним, сатиновим і графітовим склом.
Міжкімнатні двері "Новий Стиль" модель Ніцца
Міжкімнатні двері Ніцца - незвичайний варіант поєднання різних по ширині скляних вставок. Контраст в оформленні дверного полотна відображає безмежність фантазії дизайнерів ТМ «Новий Стиль». Краса дверей «Ніцца» закладена в розмаїтті та майстерному поєднанні протилежностей. Вперше на ринку України всі моделі колекції "Віва" виготовлені без використання класичних поперечок. Товщина фільонки становить 22мм, а товщина стоевой становить 40 мм.
Двері європейської якості тепер доступні всім завдяки невтомній вдосконалення і розширення асортименту ТМ «Новий Cтиль». Ми регулярно відстежуємо новинки дверного ринку і створюємо кожну модель, керуючись почуттям стилю і неперевершеним смаком. Колекція «Віва» втілює непокірний дух свободи і вражаючий дизайн. Унікальність конструкції моделей «Віва» укладена в відсутності поперечок. Дверне полотно Ніцца складається з фільонок МДФ з чергуються скляними вставками і двох Стоєв з соснового бруса. Додаткова міцність досягається за рахунок надійного скріплення деталей шкантами і клеєм. Відсутність поперечок привносить особливу родзинку в дизайн кожних дверей, натякаючи на безмежність простору і популярне в сучасних інтер'єрах волелюбність.
Телефонуйте до нас в Компанію "Тепло та Затишок у Вашому Домі" місто Кривий Ріг вже Зараз, і Ми з Радістю Відповімо на Всі Питання які Цікавлять Вас ☎ (098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich Viber/WhatsApp
Наш сайт: https://remont-kr.zakupka.com
Дата: Суббота, 27 Ноября 2021

Сергій Васильович
Телефон:
098-013-90-49
Написать автору

Другие объявления в категории Услуги » Окна, двери, балконы: