Двері Лейла Новий Стиль

Украина / Кривой Рог

#Двері #Лейла #Новий_Стиль
Лейла - збірні міжкімнатні двері колекції Мода.
Глухе дверне полотно Лейла підкреслює чіткість і стриманість мінімалізму в сучасних напрямках дизайну. Це збірні двері, скомпоновані з декількох частин. На окремих широких панелях особливо вигідно виглядає покриття екошпон, яке передає структуру дерева. Такий прийом створює візуальне відчуття того, що дверне полотно виготовлено з дерев'яного масиву. Лейла підходить під стиль еко, мінімалізм, кантрі і класика. Її можна встановлювати в спальню або ванну кімнату і компонувати з іншими моделями колекції МОДА.
Екошпон - це плівка, виготовлена за технологією CPL (абревіатура «Continious Pressure Laminates», з англ. «Покриття під тривалим тиском»). Основна сировина для цього матеріалу - деревні волокна і синтетичне сполучна речовина. У виробництві використовують тільки екологічно чисті найдрібніші частинки дерева. В процесі вони піддаються ретельній забарвленням, перемішуються і склеюються. В результаті з-під двухленточние преса виходить тонка плівка з однорідним кольором, що імітує колір натурального дерева. Поверхня такого матеріалу має структурний hi-tech ефект, що максимально наближає його зовнішній вигляд до природного.
Завдяки саме такому інноваційному підходу у виготовленні, екошпон має наступні переваги:
1. Детальна імітація натурального шпону за більш доступною ціною. Різницю складно визначити, як візуально, так і на дотик.
2. Плівка зроблена на особливій установці з електронної сушінням, де засихання лаку відбувається не традиційним шляхом в системі повітряних охолоджувачів, а під впливом електронного променя, звідси підвищена стійкість до впливу поверхні до води і пару мінімум 24 години.
3. Процес, який використовується при фарбуванні матеріалів дає в підсумку широку кольорову гаму.
Виходячи з цього, ви можете бути впевнені в тому, що ваші гості не відразу зможуть відрізнити двері з покриттям екошпон від звичайного матеріалу. Ви також без праці можете встановити їх ванну або на кухню, а поліпшені гігієнічні показники дозволяють ставити їх навіть в дитячу кімнату.
Телефонуйте до нас в Компанію "Тепло та Затишок у Вашому Домі" місто Кривий Ріг вже Зараз, і Ми з Радістю Відповімо на Всі Питання які Цікавлять Вас ☎ (098) 013-90-49 Sergei Vasilyevich Viber/WhatsApp
Наш сайт: https://remont-kr.zakupka.com
Дата: Пятница, 3 Декабря 2021

Сергій Васильович
Телефон:
098-013-90-49
Написать автору

Другие объявления в категории Услуги » Окна, двери, балконы: